شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68409
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _16:59:30
دهمین یادواره 35 شهید قسطین لار و 20 روستای همجوار

دهمین یادواره 35 شهید قسطین لار و 20 روستای همجوار با عنوان عرشیان 10 و به یاد تمامی شهدای گمنام کشور برگزار می گردد.

 

تا شهدا؛ دهمین یادواره 35 شهید قسطین لار و 20 روستای همجوار با عنوان عرشیان 10 و به یاد تمامی شهدای گمنام کشوردر آستانه هفته دفاع مقدس برگزار می گردد.

سخنران این مراسم سردار حاج مهدی صباغ فرمانده دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) می باشند و همچنین حاضران از نوای مداح اهل بیت حاج محمد اطهری نسب بهره مند خواهند شد.

گفتنی است یادواره 35 شهید قسطین لار و 20 روستای همجوار روز پنجشنبه 28 شهریور ماه سال جاری راس ساعت 10 صبح در مسجد جامع روستای قسطین لار واقع در جاده الموت برگزار می شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه