شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 3 / 1399] نقش تأثیرگذار و ارزنده بروجردی در تأسیس سپاه؛
[12 / 3 / 1399] حاج صادق؛
[12 / 3 / 1399] «چنین دیدم» روی پیشخوان کتاب‌فروشی‌ها رفت؛
[12 / 3 / 1399] رئیس بنیاد شهرستان قزوین؛
[12 / 3 / 1399] بیانیه حماس در دهمین سالگرد جنایت کشتی مرمره نا ...
[12 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان؛
[12 / 3 / 1399] برای جمع آوری اطلاعات شهدا به طور متمرکز؛
[12 / 3 / 1399] ​حجت الاسلام هنرمند؛

 

کدخبر: 68404
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _10:02:26
دیداروسرکشی از خانواده شهدا در زرند انجام شد

در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس ،سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه زرند ،عرب مسئول بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان با خانواده 5 شهید والامقام دیدار وسرکشی نمودند واز خانواده والامقام این شهداء تجلیل نمودند .

تا شهدا؛ در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس، سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه زرند، عرب مسئول بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان با خانواده ۵ شهید والامقام دیدار وسرکشی نمودند واز خانواده والامقام این شهداء تجلیل نمودند.

سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه زرند در این دیدار‌ها گفت: هدف از دیدار با خانواده ایثارگران بزرگداشت یاد و خاطره ایثارگری‌های این عزیزان در دوران دفاع مقدس است و باید با این‌گونه فعالیت‌های فرهنگی انگیزه خود را در خدمت رسانی به جامعه هدف تقویت کنیم.

وی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، باید به صورت مستمر صورت می‌پذیرد. واگرآسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

فرمانده سپاه زرند دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را یک وظیفه دانست و گفت: تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است. چرا که امروز امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا هستیم که دل از تعلقات دنیوی کندند شهدایی که از جان عزیزشان برای اسلام، انقلاب و مردم گذشتند وما امروز وظیفه داریم ایثار ورشادت شهدابء را به نسل جوان یادآوری کنیم که در آن روز‌های سخت، شهدای عزیزمان برای سربلندی مملکت و حفظ ارزش‌ها از خود گذشتند و این آرامش و امنیت مرهون آن رشادت‌ها است.

وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت. مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثار‌ها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

سرهنگ کردی در پایان ضمن تقدیر از صبر و اسقامت زینب وار مادران شهدا خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه