شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68404
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _10:02:26
دیداروسرکشی از خانواده شهدا در زرند انجام شد

در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس ،سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه زرند ،عرب مسئول بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان با خانواده 5 شهید والامقام دیدار وسرکشی نمودند واز خانواده والامقام این شهداء تجلیل نمودند .

تا شهدا؛ در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس، سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه زرند، عرب مسئول بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان با خانواده ۵ شهید والامقام دیدار وسرکشی نمودند واز خانواده والامقام این شهداء تجلیل نمودند.

سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه زرند در این دیدار‌ها گفت: هدف از دیدار با خانواده ایثارگران بزرگداشت یاد و خاطره ایثارگری‌های این عزیزان در دوران دفاع مقدس است و باید با این‌گونه فعالیت‌های فرهنگی انگیزه خود را در خدمت رسانی به جامعه هدف تقویت کنیم.

وی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، باید به صورت مستمر صورت می‌پذیرد. واگرآسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

فرمانده سپاه زرند دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را یک وظیفه دانست و گفت: تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است. چرا که امروز امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا هستیم که دل از تعلقات دنیوی کندند شهدایی که از جان عزیزشان برای اسلام، انقلاب و مردم گذشتند وما امروز وظیفه داریم ایثار ورشادت شهدابء را به نسل جوان یادآوری کنیم که در آن روز‌های سخت، شهدای عزیزمان برای سربلندی مملکت و حفظ ارزش‌ها از خود گذشتند و این آرامش و امنیت مرهون آن رشادت‌ها است.

وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت. مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثار‌ها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

سرهنگ کردی در پایان ضمن تقدیر از صبر و اسقامت زینب وار مادران شهدا خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه