شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68397
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1398 _21:09:59
اجلاسیه دانشگاهیان کنگره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می‌شود

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی گفت: اجلاسیه دانشگاهیان ۷ مهرماه در دانشگاه اراک برگزار می‌شود و  پیشنهاد می‌شود که این برنامه از صبح زود آغاز شود.

 

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام مهدی ایمانی‌مقدم ظهر امروز در جلسه هماهنگی اجلاسیه دانشگاهیان کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی با اشاره به نقش این کنگره اظهار داشت: کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی نماد فرهنگ انقلابی ما است.

وی افزود: دشمن امروز با شگردهای مختلفی در پی تخریب فرهنگ ایثار و شهادت است، بنابراین پرداختن به این موضوع یک اهمیت ویژه دارد.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی تصریح کرد: برای حضور و حمایت از کنگره شهدا نیاز است با یک نگاه انقلابی وارد شویم تا بتوانیم حضوری حماسی و با شکوه در این مورد داشته باشیم.

ایمانی‌مقدم بیان کرد: در شرایط توطئه‌های دشمنان برگزاری کنگره شهدای استان می‌تواند زمینه‌های مناسبی برای به خط آوردن نسل جدید در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد کند، بنابراین حمایت همه دانشگاهیان از این برنامه یک ضرورت است و باید همه توان را در این راستا بگذاریم.

وی ادامه داد: اجلاسیه دانشگاهیان 7 مهرماه در دانشگاه اراک برگزار می‌شود و به‌دلیل اینکه در مهرماه اذان ظهر ساعت 12 بوده، پیشنهاد می‌شود که این برنامه از صبح زود آغاز شود تا تداخلی با نماز ظهر و عصر نداشته باشد.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی عنوان کرد: دانشگاه اراک اقدامات خوبی در این راستا انجام داده که قابل تقدیر است ولی برنامه‌ریزی‌ها باید به شکل دقیق‌تری انجام شوند.

ایمانی‌مقدم افزود: روسای دانشگاه‌ها باید زمینه حضور فعال اساتید و هیئت‌های علمی را در برنامه اجلاسیه دانشگاهیان انجام دهند چراکه این برنامه علاوه بر اینکه در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت است یک برنامه علمی هم محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین اجلاسیه نقش امام که در خمین برگزار می‌شود برنامه بسیار خوب و علمی است که همه دانشگاه‌های استان باید در این برنامه حضور داشته باشند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی بیان کرد: اجلاسیه نقش امام(ره) در خمین دو روزه برنامه‌ریزی شده که اساتید و سخنرانان مطرحی در این برنامه شرکت و مقالات جامع علمی در راستای تبیین نقش امام ارائه می‌کنند.

ایمانی‌مقدم ادامه داد: به دلیل اهمیت اجلاسیه نقش امام(ره) در دفاع مقدس همه دانشگاه‌ها باید برنامه‌ریزی دقیقی برای حضور فعال در این برنامه داشته باشند.

وی عنوان کرد: همایش حقوق شهروندی به عهده دانشگاه پیام نور است و به دلیل اینکه بررسی مقالات تخصصی زمان زیادی لازم دارد تاریخ دقیق این همایش مشخص نیست.

ابزار هدایت به بالای صفحه