شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68396
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1398 _21:08:39
پدر دو شهید دفاع مقدس درگذشت

پدر معظم شهیدان والامقام «حسین و شیخ جواد قاسمپور» به فرزندان شهیدش پیوست.

 

تا شهدا؛ مرحوم حاج «میرزا محمد قاسمپور» پدر معظم شهیدان والامقام «حسین و شیخ جواد قاسمپور» از شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان پس از تحمل سال‌ها بیماری در ۸۸ سالگی به فرزندان شهیدش پیوست.

مراسم تشییع پیکر این پدر بزرگوار امروز سه‌شنبه ۲۶ شهریور با حضور مردم شهیدپرور از حسینیه چهار سوق آران به سمت آستان امامزاده محمد هلال بن علی (ع) برگزار شد.

حسین قاسمپور سال ۱۳۶۲ در عملیات «خیبر» و منطقه طلاییه و سردار شیخ جواد قاسمپور سال ۱۳۶۵ در عملیات «کربلای ۴» و منطقه ام الرصاص به شهادت رسیدند.

ابزار هدایت به بالای صفحه