شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 11 / 1398] با حضور رئیس سازمان بسیج ؛
[4 / 11 / 1398] معاون استاندار گیلان خبر داد؛
[4 / 11 / 1398] مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازند ...

 

کدخبر: 68265
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1398 _19:40:26
خانواده‌های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن همگان دارند

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن همه ما دارند، بنابراین خدمت صادقانه به این عزیزان با تلاش تمام همکاران و ارائه بهترین خدمات در اولویت کاری بنیاد است.

 

تا شهدا؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی سه‌شنبه 12 شهریور 1398 با حضور در میز خدمت استانداری پاسخگوی جامعه معزز ایثارگری استان بود.
عباس پورحسن با بیان اینکه تمام کوشش و همت خود را معطوف تکریم جامعه معزز ایثارگری می‌کنیم و در رفع مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزیم، گفت: خدمت به آحاد مردم، به‌ ویژه قشر ایثارگری بالاترین افتخار برای ما و تمامی مسئولان نظام است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ارائه خدمات و پیگیری مطالبات و درخواست‌های مردم توسط رؤسا،‌ معاونان و کارشناسان مجرب بنیاد در میز خدمت نمازجمعه نیز انجام می‌پذیرد، تصریح کرد: دیدار چهره به چهره نمازگزاران در نماز جمعه به‌ عنوان محور وحدت و معنویت نظام اسلامی، نقش بسیار حائز اهمیتی در توسعه فرهنگ دینی دارد.
وی حضور در میز خدمت و ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان را تکریم ایثارگران دانست و گفت: خانواده شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن همه ما دارند، بنابراین خدمت صادقانه به این عزیزان با تلاش تمام همکاران و ارائه بهترین خدمات در اولویت کاری بنیاد است.

ابزار هدایت به بالای صفحه