شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 11 / 1398] با حضور رئیس سازمان بسیج ؛
[4 / 11 / 1398] معاون استاندار گیلان خبر داد؛
[4 / 11 / 1398] مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازند ...

 

کدخبر: 68264
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1398 _19:39:26
شهدا طلایه‌داران انقلاب اسلامی هستند

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: گرامی‌داشت یاد شهدا به عنوان طلایه‌داران انقلاب اسلامی باید همیشه در دل‌ها جاری و ساری باشد و این فرهنگ به عنوان یک فرهنگ ارزشی در جامعه نهادینه و به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.

 

تا شهدا؛ محمد مهدی شهریاری در دیدار با مادر شهید «رحیم فعال مسکین»، مادران شهدا را اسوه مقاومت و ایثار خواند و گفت: مادران شهدا با پایمردی، صبوری و شکیبایی فرزندان خود را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و کشور کردند و لحظه‌ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدند و تردیدی به خود راه ندادند.
وی تاکید کرد: گرامی‌داشت یاد شهدا به عنوان طلایه‌داران انقلاب اسلامی باید همیشه در دل‌ها جاری و ساری باشد و این فرهنگ به عنوان یک فرهنگ ارزشی در جامعه نهادینه و به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.
استاندار آذربایجان غربی یادآوری کرد: امروز به میمنت یاد و نام شهدا، انقلاب بیمه شده و به عنوان الگویی جامع در اختیار کشورهای تحت سلطه قرار گرفته تا پرچم مبارزه با ظلم، ستم و استکبار را به اهتزاز درآورند و با ظالمان و ایادی استکبار به مبارزه برخیزند.
گفتنی است شهید «رحیم فعال مسکین» یکم اسفند 1339 در شهرستان ارومیه به دنیا آمد. فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین بود و نهم خرداد 1383 در ارتفاعات الموت قزوین بر اثر انفجار بالگرد و سوختگی شدید به شهادت رسید. پیکر او در باغ رضوان زادگاهش به خاک سپرده شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه