شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 11 / 1398] با حضور رئیس سازمان بسیج ؛
[4 / 11 / 1398] معاون استاندار گیلان خبر داد؛
[4 / 11 / 1398] مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازند ...

 

کدخبر: 68262
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1398 _19:37:12
دانشجویان نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز یکی از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: دانشجویان نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار رو شهادت دارند.

 

تا شهدا؛ نشست ستاد شاهد دانشگاه خوارزمی بعدازظهر سه‌شنبه 12 شهریورماه با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، حبیبی رییس دانشگاه، اعضای ستاد شاهد دانشگاه و دیگر مسئولان برگزار شد.
رستمیان در این نشست یکی از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: دانشجویان نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار رو شهادت دارند. ترویج فرهنگ ایثارگری در بین نسل جوان ضامن بقای نظام اسلامی در دنیا خواهد بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: باید شهدا، الگوی دانشجویان باشند؛ اگر سبک زندگی شهدا در دانشگاه‌ها تبیین و تفسیر شود، بسیاری از مشکلات دانشگاه‌ها حل می‌شود.
رستمیان در پایان ضمن تشکر از اهتمام ستاد شاهد دانشگاه خوارزمی به موضوع برگزاری یادواره‌ی شهدای دانشجو، تأکید کرد: ابعاد مختلف زندگی شهدا برای تمام اقشار جامعه درس است. شهدا با الگوگیری از سیدالشهدا(ع) پا در میدان گذاشته و از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع کردند. ما نیز با بزرگداشت نهضت عاشورا و ترویج سبک زندگی شهدا باید بتوانیم فرهنگ ایثار رو شهادت را در جامعه زنده نگه‌داشته و از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع کنیم./ایثار

ابزار هدایت به بالای صفحه