شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[8 / 11 / 1398] مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد؛
[7 / 11 / 1398] ماجرای ساخت سریال حاج‌قاسم سلیمان در تلویزیون؛
[7 / 11 / 1398] مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تهران اعلام کرد؛
[7 / 11 / 1398] اطلاعات ۴ شهید گمنام یزد؛
[8 / 11 / 1398] مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد:

 

کدخبر: 68074
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1398 _13:32:46
کاروان حج ویژه جانبازان به کشور بازگشت

اعضای کاروان حج ویژه جانبازان شب گذشته (جمعه) با استقبال مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران وارد کشور شدند.

 

تا شهدا: سید مستجاد حسینی نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص ورود کاروان حج ویژه جانبازان به کشور، اظهار داشت: ۲۲ جانباز و دیگر اعضای کاروان حج ویژه جانبازان به سلامت به میهن اسلامی بازگشتند.

مدیر کل اردویی و ورزشی بنیاد شهید همچنین در خصوص جانبازان این کاروان بیان کرد: جانبازان این کاروان ترکیبی از جانبازان ضایعه نخاعی، قطع عضو و شیمیایی بودند و به همین جهت این کاروان دارای جایگاهی ویژه در مراسم حج بود و این حضور در ابعاد مختلف قابل توجه بوده است.

وی افزود: پیش‌بینی‌های لازم برای حضور جانبازان در سفر معنوی حج صورت گرفته بود که به عنوان نمونه هتل‌های پیش‌بینی شده در مدینه منوره و مکه مکرمه از سال‌های گذشته با پیگیری بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان حج و زیارت مناسب‌سازی شده بود.

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید درباره شرایط جانبازان در حج امسال اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی نامناسب و سختی‌هایی که برای جانبازان وجود داشت این عزیزان با مراقبت‌های انجام شده توانستند اعمال حج خود را انجام دهند.

حسینی با بیان اینکه شرایط به گونه‌ای مهیا شد که جانبازان اعمال و مناسک خود را به خوبی انجام داده و به سلامت به میهن اسلامی بازگردند، گفت: امکانات برای تردد جانبازان مهیا بود و اعمال جانبازان بدون دغدغه و به خوبی انجام شد. امسال همچنین برنامه‌های تجلیل از ایثارگران هر کاروان توسط مدیران و روحانی‌های کاروان‌ها برگزار شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه