شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[8 / 11 / 1398] مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان یزد؛
[7 / 11 / 1398] ماجرای ساخت سریال حاج‌قاسم سلیمان در تلویزیون؛
[7 / 11 / 1398] مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تهران اعلام کرد؛
[7 / 11 / 1398] اطلاعات ۴ شهید گمنام یزد؛
[8 / 11 / 1398] مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد:

 

کدخبر: 68051
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1398 _12:31:05
خانواده شهید«غلامرضا باوی» در پایتخت دفاع مقدس تجلیل شدند

در مراسمی که از سوی هیئت رهروان شهدای استان خوزستان برگزار شد خانواده شهید«غلامرضا باوی» از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس اهواز تجلیل شدند.

 

تا شهدا: با حضور اقشار مختلف مردم و جوانان خوزستانی، از خانواده یک شهید والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس در شهر اهواز تجلیل شد.

در این مراسم که از سوی هیئت رهروان شهدای استان خوزستان برگزار شد خانواده شهید«غلامرضا باوی» از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس اهواز تجلیل شدند.

آئین تجلیل از خانواده شهید باوی با حضور جمعی از ایثارگران و رزمندگان اسلام در اهواز، کوی جمهوری اسلامی، خیابان شهید نبوی، برگزار شد که جمعی از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس در آن حضور داشتند.

در آئین تجلیل از این خانواده شهید، «حسن صفری» از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استان خوزستان به مولودی خوانی و شعرخوانی در وصف مولا علی(ع) پرداخت.

حجت الاسلام«محمد انصاری» مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان نیز در این مراسم حضور یافت و تکریم از خانواده معظم شهدا را نعمتی بزرگ دانست که نصیب هر کس نمی شود.

در پایان این برنامه نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خانواده شهید«غلامرضا باوی» از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان تجلیل به عمل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه