شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[21 / 4 / 1399] بی‌قراری‌های شهید احمدرضا احدی از روزهای سخت جنگ؛
[21 / 4 / 1399] تنها تکلیف مومنین از دید شهید «مهدی امینی»؛
[21 / 4 / 1399] سردار زهدی از رشادت‌های حاج قاسم سلیمانی در منط ...
[22 / 4 / 1399] معرفی کتاب «لبخند من انتقام است»؛
[23 / 4 / 1399] تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در کشور؛
[22 / 4 / 1399] معرفی کتاب «حاج قاسم خلبان»؛

 

کدخبر: 67994
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1398 _21:41:18
شهدا گنجینه‌های زلال معرفت هستند

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه شهدا گنجینه‌های زلال معرفت هستند، گفت: هر گاه دل‌های ما سخت می‌شود، شهدای عزیز می‌آیند و با حضورشان غبار از دل‌های ما می‌شویند و ما را متوجه آرمان‌های اساسی می‌کنند.

 

تا شهدا: سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از خادمین شهدا، با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام اظهار داشت: دو سال است که مجموعه سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) توفیق خدمت به شهدا را دارد که این برای ما جای بسی افتخار و مباهات است.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام گفت: از آنجا که شهدا به منبع عظیم الهی متصل هستند، کار برای آن‌ها ماندگار و باقیات الصالحات محسوب می‌شود.

سردار یزدی شهدا را گنجینه‌های زلال معرفت عنوان کرد و گفت: هر گاه در حوزه‌های اجتماعی، مدیریتی و حوزه‌های دیگر تحت فشار قرار می‌گیریم و دل‌های ما سخت می‌شود، شهدای عزیز می‌آیند و با حضورشان غبار از دل‌های ما می‌شویند و ما را متوجه آرمان‌های اساسی می‌کنند.

وی تصریح کرد: امروز جوانان کشور ما با تأسی از شهدا به دنبال دستیابی به آرمان‌های رفیع انقلاب اسلامی هستند و در این مسیر هدفمند گام برمی‌دارند. امیدواریم ما نیز به برکت دعای شهدا با منبع عظیم و بزرگ شهادت پیوند بخوریم و با شهدا محشور شویم.

ابزار هدایت به بالای صفحه