شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[23 / 6 / 1398] در ایام شهادت آیت الله قدوسی، از مدیران کارآمد ...
[23 / 6 / 1398] حال و هوای متفاوت مداحان در جبهه؛
[23 / 6 / 1398] یادبود شهید سید ناصر موسوی؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[23 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهید محمدابراهیمی؛
[23 / 6 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهیداعرابی؛

 

کدخبر: 67992
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1398 _21:36:57
شهدا در قلب مردم جای دارند

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: حضور جمع کثیری از مردم در شب وداع با شهدای عزیز هشت سال جنگ تحمیلی برای ما درس بزرگی بود و دریافتیم که شهدا همواره به منبع عظیم الهی متصل هستند و در قلب‌ها جای دارند.

 

تا شهدا: علی‌اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مراسم تجلیل از خادمین شهدا که در سالن هویزه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: شاهد بودیم که دوباره عطر حضور شهدا در کوچه‌های شهر ما پیچید و فضای آنرا معطر کرد. مجموعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در شب وداع با شهدای گمنام توفیق خدمتگزاری به ۱۱۰ شهید گمنام و خانواده‌های معظم شهدا و مردم شهیدپرور را داشت که این خدمت رسانی برای ما بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: حضور جمع کثیری از مردم در شب وداع با شهدای عزیز هشت سال جنگ تحمیلی برای ما درس بزرگی بود و دریافتیم که شهدا همواره به منبع عظیم الهی متصل هستند و در قلب‌ها جای دارند.

وی با بیان اینکه دو سال خدمت به شهدا برای ما ظرفیت‌های خوبی ایجاد کرد، گفت: شهدای عزیز هر چند وقت یکبار وارد زندگی‌هایمان می‌شوند و دل‌هایمان را صیقل می‌دهند و ما خرسندیم از اینکه افتخار خدمت به شهدا را پیدا کرده‌ایم.

جعفری با تشکر از برگزار کنندگان مراسم تجلیل از خادمان شهدا عنوان کرد: بزرگترین تقدیر از ما همین بود که لیاقت خدمت به شهدا را یافتیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه