شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 11 / 1398] ماجرای ساخت سریال حاج‌قاسم سلیمان در تلویزیون؛
[7 / 11 / 1398] مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تهران اعلام کرد؛
[7 / 11 / 1398] اطلاعات ۴ شهید گمنام یزد؛
[8 / 11 / 1398] مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد:
[8 / 11 / 1398] با حضور تعدادی از فرماندهان و کارکنان نداجا؛

 

کدخبر: 67948
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1398 _21:37:56
آزادگان سفیران پیام استقامت و ظلم ستیزی فرزندان ایران به دنیا هستند

سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در بیانیه‌ای آزادگان سرافراز را نماد مقاومت، ایثارگری، سفیران و مبلغان پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران و ایرانی و فرزندان تربیت یافته در مکتب انقلاب اسلامی به دنیا دانست.

 

تا شهدا: سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با صدور بیانیه‌ای، ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را گرامی داشت. در این بیانیه آمده است: ۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹ سالروز ورود مردانی است که با ایستادگی و مقاومت خود، دفتر زرین دفاع مقدس را زینتی مضاعف بخشیدند و در بند اسارت نیز دست از مجاهدت نکشیدند و قاصد آرمان‌های آسمانی انقلاب و اسلام ناب شدند.

۲۶ مرداد هر سال یادآور یکی از خاطرات الهام بخش و شورانگیز در حافظه تاریخی ملت ایران است که در آن حماسه مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام و تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه در ۸ سال دفاع مقدس می‌درخشد.

آزادگان سرافراز نماد مقاومت، ایثارگری و سفیران و مبلغان پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران و ایرانی و فرزندان تربیت یافته در مکتب انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بودند. صبر و بصیرت دو عامل بی‌بدیلی هستند که به بهترین شیوه در آزادگی این غیور مردان و همسران آنان که در نبود ایشان بار مشقت را به تنهایی به دوش می‌کشیدند تجلی یافت و همین دو عنصر اساسی بود که چشم فتنه و فتنه‌گران را نیز کور کرد و شکی نیست که تامل در این مناسبت تاریخ انقلاب، یادآوری ضرورت حفظ بصیرت، صبر و استقامت است. پاسداشت این روز فرصتی برای بازخوانی تاریخ مقاومت و پایداری ملت ایران در برابر جبهه معاندین نظام و ضد انقلاب داخلی و خارجی است.

سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، بازگشت غرورآفرین آزادگان و صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت را مایه افتخار و مباهات می‌داند و این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی تبریک می‌گوید.

ابزار هدایت به بالای صفحه