شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 11 / 1398] مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران خبر داد؛
[1 / 11 / 1398] شهید سیدمحمد جلیلی‌صدر؛
[2 / 11 / 1398] برادرانه‌های دو شهید؛
[2 / 11 / 1398] ماجرای مقابله شهید سلیمانی با تجزیه عراق؛
[2 / 11 / 1398] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛

 

کدخبر: 67220
تاریخ انتشار: 30 تیر 1398 _14:28:08
راهیان‌نور می‌تواند در مقابل دشمن عامل بازدارنده باشد

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: امروز باید به اردو‌های راهیان نور توجه و اهتمام بیشتری داشته باشیم چراکه می‌تواند در مقابل دشمن عامل بازدارنده باشد.

 

تا شهدا: سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه راهیان‌نور سپاه و بسیج در نشست خبری کتاب امروز به مناسبت برگزاری اردو‌های راهیان نور شمال و شمال غرب کشور در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت: اهمیت و جایگاه اردو‌های راهیان‌نور در کلام مقام معظم رهبری بار‌ها مطرح شده است. به اعتقاد ما راهیان نور سند ملی راهیان نور است.

وی با اشاره به مطالبات رهبر معظم انقلاب درباره اردو‌های راهیان نور ادامه داد: مقام معظم رهبری ۹ بار در مناطق عملیاتی حضور پیدا کردند و این نشان دهنده اهمیت این اردو‌هاست.

سردار سلیمانی تصریح کرد دفاع مقدس ما یکی از قله‌های رفیع انقلاب اسلامی و تداوم نهضت امام حسین علیه السلام است چرا که ویژگی‌هایی که در قیام امام حسین علیه السلام بود به نوعی در دفاع مقدس ما هم بروز و ظهور پیدا کرده است و هنوز هم دنیا از پنجره دفاع مقدس به ما نگاه می‌کند ریشه توانمندی‌های امروز در دفاع مقدس است.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج یادآور شد: امروز باید به اردو‌های راهیان نور توجه و اهتمام بیشتری داشته باشیم چراکه می‌تواند در مقابل دشمن عامل بازدارنده باشد.

وی با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی برای حضور در اردو‌های راهیان نور شمال و شمال غرب گفت: امیدواریم با تلاش و همت همه عزیزان موبایل و با توجه به تاثیرگذاری که دانشجویان نور دارد بتوانیم به برنامه‌هایی که در این رابطه داریم جامه عمل بپوشانیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه