شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 67218
تاریخ انتشار: 30 تیر 1398 _14:25:52
کتاب زندگینامه شهید حسین عزیزی نوشته می‌شود

‌مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از چاپ کتاب زندگینامه شهید ‌حسین عزیزی‌ از شهدای این استان خبر داد.

 

تا شهدا: "امیرعباس آسمند" در جمع خبرنگاران، از چاپ کتاب زندگینامه شهید حسین عزیزی از شهدای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: این کتاب به قلم مرضیه جوشن از نویسندگان جوان استان به رشته تحریر در می‌آید .

وی افزود: شهید عزیزی در سال ۱۳۴۰ در روستای تراب از توابع شهرستان لنده متولد شد و در دوازدهمین روز از فروردین سال ۱۳۶۶ به درجه رفیع شهادت رسید . خانواده شهید عزیزی، سه شهید را به نظام و انقلاب اسلامی تقدیم کرده‌اند، اظهارکرد: دست‌نوشته‌هایی از این شهید والامقام جمع‌آوری شده که به‌صورت یک فصل مجزا در کتاب آورده می‌شود . این کتاب در سه فصل تدوین می‌شود که فصل نخست آن به دست‌نوشته‌های این شهید اختصاص دارد، در فصل دوم به خاطرات خانواده، دوستان و همرزمان شهید عزیزی از این شهید والامقام پرداخته می‌شود و در فصل سوم تصاویر جمع‌آوری شده از حضور شهید در جبهه‌های حق علیه باطل ارائه می‌شود .

به گفته وی، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد تولید و چاپ ۳۳ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس را در سال ۹۸ در دستور کار دارد .

این استان حدود یک هزار و ۸۸۰ شهید والامقام به نظام و انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه