شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 67209
تاریخ انتشار: 30 تیر 1398 _13:57:44
خاطرات آزادگان ابرکوهی منتشر می‌شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابرکوه از انتشار خاطرات آزادگان این شهرستان خبر داد.

 

تا شهدا: «مصطفی کریمی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابرکوه با تجلیل از صبر و استقامت آزادگان سرافراز از انتشار خاطرات آزادگان این شهرستان خبر داد.
 
وی با اشاره به ‌قرار گرفتن در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان سرافراز افزود: انتشار خاطرات و حماسه‌های دلاورمردان آزاده، یکی از بهترین راه‌های توسعه و نشر فرهنگ ایثار در جامعه است.
 
این مسئول ادامه داد: آزادگان سرافراز با مقاومت جانانه خود به ایران و ایرانی در خارج از مرزهای جغرافیایی کشور عزت و اعتباری دوچندان بخشیدند.
 
کریمی خاطرنشان کرد: رزمندگان ما در دوران اسارت با سلاح برنده صبر و مقاومت در مقابل دشمن ایستادند و حقانیت خود را با توکل بر خداوند و ایمان مستحکم به رخ جهانیان کشیدند تا دشمن فکر باطل و خیال واهی خود را در تسلط به این سرزمین پهناور از ذهن بیرون ببرد.
 
رئیس بنیاد شهید ابرکوه با تأکید بر لزوم بیان خاطرات اسارت توسط آزادگان بیان کرد: در دوره کنونی رسالت عظیمی بر دوش آزادگان است که با بیان خاطرات اسوه‌های صبر و استقامت به نسل جوان و آیندگان، بفهمانند که در برابر مخالفان نظام مقدس اسلامی، با استقامت می‌توان غلبه کرد و راه پیشرفت و ترقی میهن اسلامی را طی کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه