شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 67204
تاریخ انتشار: 30 تیر 1398 _11:24:43
مستند «خاطرات خبرنگار جنگ» رونمایی می‌شود

مستند «خاطرات خبرنگار جنگ» درباره واقعه کشتار داعش در پایگاه اسپایکر عراق به کارگردانی «وحید چاووش تولید خانه فیلم و نمایش مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج چهارشنبه با حضور حسن شمشادی و جمعی از هنرمندان رونمایی می‌شود.

 

به گزارش تا شهدا به نقل از روابط عمومی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج مصطفی زیبایی نژاد خبر از برنامه رونمایی و اکران مستند «خاطرات خبرنگار جنگ» داد و گفت: با توجه به اهمیت وقایع و اتفاقات سال‌های اخیر در عراق و سوریه و تأکید مقام معظم رهبری بر اهمیت مقاومت اسلامی و وحدت بین شیعیان و اهل تسنن، مستند خاطرات خبرنگار جنگ به کارگردانی وحید چاووش توسط خانه فیلم و نمایش این مرکز ساخته شده است. 
مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج افزود: ساخت این مستند در سال ۱۳۹۷ به پایان و به حول قوه الهی به جشنواره سینما حقیقت رسید و زحمات برادر گرانقدرمان جناب آقای چاووش باعث شد به عنوان بهترین فیلم مستند در بخش شهید آورینی جشنواره سال ۹۷ انتخاب گردد. 
همچنین مصطفی زیبایی نژاد بیان کرد: در این مستند به رشادت‌های زن قهرمان عراقی بنام ام قسی پرداخته شده است که از اهل تسنن می‌باشد و تعدادی از سربازان شیعه را از دست داعش نجات و فراری می‌دهد. 
مسئول مرکز افرینش‌های فرهنگی هنری بسیج همچنین درباره مراسم رونمایی این مستند افزود: ان‌شاءالله مراسم رونمایی از این مستند روز چهارشنبه۲ مرداد ماه ساعت۱۷ در سالن سوره حوزه هنری با حضور جناب آقای حسن شمشادی که خود یکی از خبرنگاران جنگ بوده است و کارگردان ارزشمند اثر، جناب آقای وحید چاووش و جمعی از فرهیختگان و دانشجویان و هنرمندان برگزار خواهد شد. 
زیبایی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: پس از مراسم رونمایی، برنامه اکران این مستند در استان‌ها و شهرستان‌ها شروع می‌شود. 


این مستند، عصر روز (چهارشنبه ساعت ۱۷) در تالار سوره حوزه هنری با حضور حسن شمشادی رونمایی می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه