شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 11 / 1398] مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران خبر داد؛
[1 / 11 / 1398] شهید سیدمحمد جلیلی‌صدر؛
[2 / 11 / 1398] برادرانه‌های دو شهید؛
[2 / 11 / 1398] ماجرای مقابله شهید سلیمانی با تجزیه عراق؛
[2 / 11 / 1398] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛

 

کدخبر: 67188
تاریخ انتشار: 30 تیر 1398 _10:26:25
برای معرفی شهیدان باید از تمام ظرفیت‌های فرهنگی استفاده شود

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه شهدا بهترین الگو برای نسل‌های بعدی هستند، گفت: جوانان و نوجوانان دنبال الگو می‌گردند و بهترین الگو برای جوانان و نسل‌های بعدی شهدا هستند که باید در معرفی آنان از تمام ظرفیت‌های فرهنگی کشور استفاده شود.

 

تا شهدا: حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی رستمی در یادواره ۱۲ شهید دره خنداب که با حضور مردم و مسئولان در روستای خنداب از توابع بخش  مرکزی  این اسدآباد برگزار شد، گفت: اگر ما نتوانیم به جوانان الگوی مناسبی معرفی کنیم، دشمنان در کمین نشسته و در جهت انحراف این سرمایه‌های بزرگ کشور از هر حیله‌ای استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به گسترش فضاهای مجازی و تعدد شبکه‌های ماهواره‌ای اظهار کرد: دشمنان از هر ابزاری برای نابودی نسل جوان استفاده می‌کنند و در این زمینه سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده‌اند بنابراین مسئولان فرهنگی ما باید از شهدا برای خنثی‌سازی این ترفند شیطانی استفاده کنند.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی هم گفت: بدون شک قدرت امروز کشور را مدیون مجاهدت شهدا هستیم که با نثار جان شیرین خود انقلاب  را در جهان عزیز کردند.

وی یادآورشد: اینکه امروز ملت ایران، آمریکا را به عنوان ابرقدرت جهان به چالش کشیده و زمین گیر کرده به واسطه روحیه شهادت طلبی و تبعیت از فرامین رهبری بوده است.

وی تنها راه نجات کشور از مشکلات اقتصادی را وحدت و همبستگی ملی و تلاش جهادی و شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم دانست و  گفت: دشمنان دلسوز ما نیستند و آنان تنها به دنبال فرصت برای ضربه زدن به نظام هستند بنابراین مشکلات کشور را باید با اعتماد به جوانان متعهد حل کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه