شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 9 / 1398] روایتی پدرانه از رفاقتی ماندگار؛
[16 / 9 / 1398] کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید بوشهر؛
[16 / 9 / 1398] با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران صورت گرفت؛
[17 / 9 / 1398] شهید مرتضی غلامی‌نژاد؛
[17 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی؛
[17 / 9 / 1398] در مراسم رونمایی و خوانش عاشقانه های«مریم مقدس» ...
[17 / 9 / 1398] «روایت دلخواه پسری شبیه سمیر» اثر محمدرضا شرفی‌ ...
[17 / 9 / 1398] با بازسازی «عملیات مرصاد»؛

 

کدخبر: 67176
تاریخ انتشار: 29 تیر 1398 _15:13:02
آزادگان سفیران واقعی انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: در 26 مرداد سالروز ورود آزادگان، مردان بزرگی به میهن بازگشتند که سفیران واقعی این انقلاب در دوران اسارت بودند و حال ما وظیفه‌ داریم رشادت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان را زنده نگه‌داشته و گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.

 

تا شهدا: حجت‌ الاسلام هادی عسگری در نشست شورای معاونین بنیاد کرمانشاه گفت: 26 مرداد روزی است که اقتدار، صلابت و بزرگی ملت ایران به دنیا ثابت شد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: دشمنان قسم‌خورده این نظام الهی، انواع توطئه‌ها را در طول عمر پرپرکت انقلاب برای مقابله با ملت ایران به کار گرفتند، غافل از اینکه این انقلاب دارای ریشه‌ای دینی و پایگاه بسیار محکم مردمی است و لذا هیچ‌گاه از اهداف و آرمان‌های نظام دست نخواهند کشید.
وی ادامه داد: در 26 مرداد سالروز ورود آزادگان، مردان بزرگی به میهن بازگشتند که سفیران واقعی این انقلاب در دوران اسارت بودند و حال ما وظیفه‌ داریم رشادت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان را زنده نگه‌داشته و گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.
در ابتدای این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان در سخنانی ضمن گرامی داشت این روز به تشریح برنامه‌های روز 26 مرداد پرداخت.
شهیدی گفت: بر اساس دستورالعمل اجرایی مرکز، برنامه‌های متعددی همچون تجلیل از آزادگان استان در قالب طرح سپاس، ایجاد پایگاه‌های سلامت توسط هلال‌احمر و دانشگاه علوم پزشکی، سخنرانی پیام‌آوران ایثار در مراسم نماز عبادی سیاسی جمعه در سراسر استان، مصاحبه مدیرکل بنیاد استان با رسانه‌ها، انجام تبلیغات محیطی، جشن ورود آزادگان و برگزاری مراسم ویژه حماسه آزادسازی پاوه برای این روز بزرگ در نظر گرفته‌شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه