شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 67079
تاریخ انتشار: 26 تیر 1398 _10:58:04
برنامه‌های آتی خانه ایثارگران استان تهران اعلام شد

مدیر خانه ایثارگران استان تهران با اعلام برنامه های این تشکل مردمی، گفت: افرادی که در هشت سال دفاع مقدس در جبهه ها حضور داشتند، می‌توانند عضو خانه ایثارگران شوند.

 

تا شهدا: اکبر حیدریان مدیر خانه ایثارگران استان تهران با اعلام برنامه های این تشکل مردمی، گفت: افرادی که  در هشت سال  دفاع مقدس در جبهه ها حضور داشتند می‌توانند  عضو خانه ایثارگران شوند.

مدیر خانه ایثارگران استان تهران، معرفی و شناساندن مظلومیت ایثارگران در هشت سال  دفاع مقدس در مجامع داخل و خارج از کشور را از اهداف راه اندازی این تشکل مردمی دانست و افزود: بسط و تعمیق  فرهنگ ایثارگری و تلاش برای  اعتلای روزافزون ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه  با تاکید برمنویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  از دیگر اهداف  راه اندازی این تشکل مردم نهاد است.

وی گفت: این تشکل مردمی اقداماتی را برای بهبود وضع معیشتی،‌ درمانی و رفاهی وارتقاء و بصیرت افزایی  ایثارگران و خانوادهای آنان در دست انجام دارد.

حیدریان حضور و شرکت  در مجامع بین المللی و حقوقی را  برای احقاق حقوق جانبازان و ایثارگران هشت دفاع مقدس  از دیگر اقدامات این تشکل مردم نهاد دانست و افزود خانه ایثارگران استان تهران برای بهبود وضع ایثارگران به زودی در شهرستان ری استان تهران  نیز افتتاح می‌شود./فارس

ابزار هدایت به بالای صفحه