شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 67077
تاریخ انتشار: 25 تیر 1398 _19:32:47
اولویت آشنایی با فضای جبهه و فرهنگ ایثار و شهادت در اردوهای طعم جبهه

مدیر فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: سعی بر آن شده است که اولویت آشنایی با فضای جبهه و فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار باشد تا نسبت به هجمه‌های فرهنگی که اتفاق می افتد، مسیر درست را برای دانش آموزان ترسیم کنیم.

 

تا شهدا: سلیمی درباره برنامه های فرهنگی برای دانش آموزان در اردوهای طعم جبهه گفت: اردوهای طعم جبهه همانند سالهای گذشته از دوم تیرماه آغاز و به صورت هفتگی برای دانش آموزان شهر تهران و شهرستانهای استان تهران برگزار می‌شود. این اردوها با هماهنگی آموزش و پرورش برگزار و تا ۷ هفته ادامه دارد و آخرین روز این اردو ها ۱۴ مرداد است. چهار هفته از اردوی طعم اختصاص به دختران دارد و ۳ هفته مختص به پسران است.

سلیمی بیان کرد: برای دانش‌آموزان در نوبت صبح بازدید از تالار ها پیش بینی شده است و با همکاری معاونت موزه داری برنامه هایی از جمله آموزش سلاح شناسی، آموزش کمک های اولیه و روایت گری انجام می شود.

مدیر فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اشاره به اینکه با هماهنگی آتش نشانی تهران آموزش‌های لازم برای پیشگیری از حوادث به دانش‌آموزان داده می شود، گفت: در نوبت عصر برنامه‌های فرهنگی شامل مسابقه، آموزش مسائل ویژه جوانان، اجراهای نمایشی، اجرای سرود دانش آموزی و تئاتر پیش‌بینی شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سعی بر آن شده است که اولویت آشنایی با فضای جبهه و فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار باشد تا نسبت به هجمه‌های فرهنگی که اتفاق می افتد، مسیر درست را برای دانش آموزان ترسیم کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه