شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 67037
تاریخ انتشار: 24 تیر 1398 _13:09:55
اقتدار ایران اسلامی مرهون راه شهدا، همراهی و انسجام مردم است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، گفت: دشمن با تمام توان در اطراف ما قرار دارد اما به برکت فرهنگ ایثار و شهادت، همراهی، انسجام مردم توان رویارویی با ملت و نظام اسلامی را ندارد.

 

تا شهدا: سردار «جمال شاکرمی»، شب گذشته در یادواره شهدای محله فرهنگیان و ۱۷۵ شهید غواص عملیات کربلای ۴ در مسجد امام سجاد (ع) این شهر، اظهار کرد: امروز عزت و عظمت نظام و انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و همراهمی و همدلی مردم با نظام اسلامی است.

 

وی، بابیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، موجب تقویت بنیه‌های ایستادگی و مقاومت می‌شود، افزود: شهدای عزیز انقلاب اسلامی با نثار خون خود، از سرزمین و ارزش‌های اسلامی دفاع کردند و امروز نیز وظیفه ماست با تداوم راه آنان، پاسدار نظام و انقلاب اسلامی باشیم.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، بابیان اینکه دشمن از فرهنگ ایثار و شهادت در هراس است، یادآور شد: دشمن با مدیریت منطقه می‌خواهد ما از اصول و مواضع روشن شهیدانمان که تا قیام قیامت نورافشانی می‌کنند، فاصله بگیریم و درصحنه دیگر بخشی از قدرت‌های عالم در مقابل ما قرار می‌دهند تا با یک حرکتی هدفمند در قالب دیپلماسی ما را مقهور کنند.

 

سردار شاکرمی، با اشاره به اینکه دشمن خالق تکفیری‌ها و جریان‌های پیچیده روانی با همه ظرفیت‌ها به میدان آمده است، بیان کرد: امروز ما در یک شرایط حساس قرارگرفته‌ایم، دشمن با همه داشته‌هایش در نزدیک‌ترین نقطه به ما قرار دارد و با یک جنگ ترکیبی در فضایی در دریا مانور داده و ضمن ورود ناوهایشان حتی در گوشه‌ای از عالم جنگ‌های نیابتی خلق کرده‌اند.

 

وی، بیان کرد: دشمنان با ایجاد حاکمیت دوگانه ازیک‌طرف صحبت از اقتدار و در طرف دیگر در داخل کشور با مذاکره می‌خواهند بگویند با مدیریت بحث مذاکره همه می‌توانیم سیگنال‌هایی را از این مذاکره به دنیا مخابره کنیم و هم پیام‌هایی برای داخل تا در داخل اختلاف ایجاد کنیم و با این نقشه در یک مقطع دیگر جنگ‌های خیابانی را راه انداخته و سپاه را در مقابل مردم قرار دهند.

 

سردار شاکرمی، یادآور شد: ما امروز در مقابل دشمن مقهور نیستیم در یک‌زمان کم برای آن‌که شروع‌کننده نباشیم و به همین دلیل آمریکا امروز ناوهایشان بیش از ۴۰۰ کیلومتر از ما دور می‌کند و ضدانقلاب نمی‌تواند در نزدیکی ما اتراق کند هم در دریا مدیریت می‌کنیم و هم در هوا و نیز هم در منطقه می‌توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم و درواقع عظمت ما با این انسجام و همراهی است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، اظهار کرد: آمریکایی‌ها وقتی نتیجه نگرفتند منفعل شدند، در جبهه‌های دیگر اقتصادی و فضاهای دیگر به دنبال ضربه زدن به انقلاب بودند اما خداوند متعال خواست پیشرفته‌ترین و مجهزترین و بروزترین پرنده آن‌ها همین‌که به آب‌های ما نزدیک شود باعظمت و بااقتدار به زمین کشیده شود، کاری که روس‌ها و دیگران نتوانستند انجام بدهند اما بچه‌هایی از جنس نور تحت تأثیر افکار احمدی روشن‌ها و شهیدان مظلوم کربلای ۴ این حماسه را خلق کردند.

 

گفتنی است، این مراسم باشکوه، با حضور حاج «رحیم احمدی روشن»، پدر شهید هسته‌ای «مصطفی احمدی روشن» و اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران برگزار شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه