شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 67013
تاریخ انتشار: 24 تیر 1398 _10:54:30
دیدار رئیس بنیاد شهید با جانبازان نخاعی مشهد مقدس

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به مشهد مقدس با جانبازان ۷۰ درصد بستری در مرکز توان‌بخشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی (ره) این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

تا شهدا: حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی روز یکشنبه ۲۳ تیر ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) قبل از افتتاح پروژه توسعه مرکز توان‌بخشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی (ره) مشهد مقدس با تنی چند از جانبازان ۷۰ درصد قطع نخاعی بستری در این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.
حجت‌الاسلام شهیدی در این دیدار چهره به چهره گفت: استان خراسان رضوی از استان‌های با جمعیت فراوان ایثارگران عزیز است که این موضوع باعث توجه بنیاد به ایثارگران این استان بوده و باید از فداکاری‌های خانواده معظم شهدا و ایثارگران این استان تجلیل کرد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها گفت: بزرگ‌ترین دغدغه بنیاد ارائه خدمات درمانی مناسب به ایثارگران است که در این میان جانبازان ۷۰ درصد و جانبازان قطع نخاعی در اولویت قرار دارند. مسئولان بنیاد در همه شرایط به دنبال رفع مشکلات ایثارگران هستند و البته معتقدیم هیچ اقدام و فعالیتی قادر به جبران ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده آنان نیست.
گفتنی است، در این دیدارها جانبازان مرکز توان‌بخشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی (ره) به بیان مسائل، پیشنهادات و مشکلات خود پرداختند و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستورات لازم را صادر کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه