شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 3 / 1399] رئیس بنیاد خوروبیابانک؛
[7 / 3 / 1399] مروری بر وصیت‌نامه سرباز حقیقت، حاج قاسم سلیمانی؛
[7 / 3 / 1399] با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدا؛

 

کدخبر: 66944
تاریخ انتشار: 21 تیر 1398 _18:12:48
یادواره «شهید مدافع وطن» در شهر ابوزیدآباد برگزار شد

یادواره «شهید مدافع وطن» با بزرگداشت سروان پاسدار شهید «ابوالفضل موسوی» با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد قمربنی هاشم(ع) شهر ابوزیدآباد از توابع شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

 

تا شهدا: یادواره «شهید مدافع وطن» با بزرگداشت سروان پاسدار شهید «ابوالفضل موسوی» همراه با تجلیل از خانواده این شهید مدافع حریم امنیت کشور با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد قمربنی هاشم(ع)شهر ابوزیدآباد برگزار شد.

 

در این مراسم، امام جمعه موقت ابوزیدآباد و بخش کویرات با تجلیل از خانواده شهید موسوی، رشادت ها و فداکاری های شهدا را ضامن انقلاب دانست و اظهار داشت: امروز عزت و اقتدار میهن اسلامی و امنیت پایدار کشور مدیون ایثار شهداست.

 

حجت الاسلام «محمدرضا نجفی» افزود: دشمنان بدانند ملت ما همیشه بیدار و ادامه دهنده راه شهدا در راه حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب است و اجازه نخواهد داد که دشمنان کوچکترین ضربه ای را به نظام اسلامی وارد کنند.

 

وی افزود: خون شهیدان دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و مدافع وطن، ضامن عظمت نظام اسلامی است و در ۴۰ سال گذشته به رقم توطئه های فراوان دشمنان، این کشور با عزت به راه خود ادامه داده است.

 

اجرای سرود، مدیحه سرایی، خاطره گویی و تجلیل از خانواده شهید ابوالفضل موسوی از بخش های مختلف این مراسم معنوی بود.

 

شهید «ابوالفضل موسوی» و شهید «میثم عبدالله زاده» از شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از رزمندگان لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان، سال گذشته در پی فاجعه تروریستی جاده خاش-زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند./

ابزار هدایت به بالای صفحه