شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66936
تاریخ انتشار: 20 تیر 1398 _23:19:51
انتقال پیام شهدا باید متناسب با فهم و درک نسل جوان باشد

«مسعود بصیری» گفت: باید متناسب با درک و فهم جوانان پیام شهدا را انتقال داد؛ در جامعه امروز جوانانی هستند که پیرو راه شهدا هستند.

 

 تا شهدا: رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، مسؤول بسیج  رسانه استان کرمانشاه و معاونت فضای مجازی صدا و سیما کشور، ظهر امروز (پنج‌شنبه) ضمن دیدار با فرزند «شهید حجتی»، از شهدای رسانه و این فرزند شهید والامقام تجلیل کردند. 

«مسعود بصیری» رئیس سازمان بسیج رسانه در این دیدار اظهار داشت: اگر پیشرفتی در کشور هست، به‌خاطر  ایثار و از خودگذشتگی شهدای گران‌قدر است.

وی افزود: ان‌شاءالله ما رسانه‌ها بتوانیم درک و فهم درستی از شهدا داشته باشیم و به‌درستی آن‌ها را به نسل جدید معرفی کنیم؛ در جامعه امروز جوانانی هستند که پیرو راه شهدا هستند و باید متناسب با درک و فهم این نسل، پیام شهدا را انتقال داد.

«حسن موحد» مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه نیز در این جلسه، با بیان این مطلب که صله ارحام باید در جامعه حفظ شود، و این ویژگی در رفتار شهدا بود که سر بر روی سر هم می‌گذاشتند و شهید می‌شدند، افرود: ما نیز باید رهرو شهدا باشیم.

وی گفت: ما باید در دفاع دین و از آرمان‌های نظام اسلامی، با اخلاص به میدان بیایم؛ چراکه همه ما مدیون شهدا هستیم.

همچنین «زندی» معاون فضای مجازی صداوسیما کشور نیز در این مراسم، تصریح کرد: این شهدا بودند که انقلاب را بیمه کردند.

فرزند شهید حجتی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسؤولان بسیج رسانه و معاونت فضای مجازی صداوسیما کشور، گفت: امید است که به فضل الهی بتوانیم با پیروی از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در آینده نزدیک به اقتدار برسیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه