شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛
[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[29 / 4 / 1398] روایت یک جانباز از لحظه مجروحیتش؛
[29 / 4 / 1398] مروری بر علل پذیرش قطعنامه ۵۹۸؛
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛

 

کدخبر: 66930
تاریخ انتشار: 20 تیر 1398 _17:09:41
خوزستانی‌ها به مناطق عملیاتی غرب کشور می‌روند

مسئول قرارگاه راهیان نور سپاه، ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت:دشمن تلاش دارد تا گسستی میان نسل اول انقلاب اسلامی با نسل‌های دوم، سوم و چهارم برای به ثمر نرسیدن انقلاب اسلامی برقرار کند، اما چنین طرحی با راه اندازی اردوهای راهیان نور شکست خورد.

 

تا شهدا: بهمن شهریاری با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور عمومی شامل غرب، جنوب غرب و دریا است بیان کرد: زمان هر کدام از اردوها در تقویم راهیان نور مشخص است و اکنون شاهد اردوهای راهیان نور غرب کشور هستیم که در این بازه استان خوزستان هم کاروان‌هایی اعزام خواهد کرد. دشمن تلاش دارد تا گسستی میان نسل اول انقلاب اسلامی با نسل‌های دوم، سوم و چهارم برای به ثمر نرسیدن انقلاب اسلامی برقرار کند، اما چنین طرحی با راه اندازی اردوهای راهیان نور شکست خورد.

وی خاطرنشان کرد: آغاز اعزام کاروان‌های اردوهای راهیان نور استان از هفت مردادماه با اعزام اعضای بسیج کارمندی خواهد بود و مدت زمان اردوها چهار روزه است که به مناطق عملیاتی کردستان و کرمانشاه اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه اعزامکاروان‌های راهیان نور استان در غرب کشور به مدت ۱۳ روز انجام می‌شود توضیح داد: ۹۰۰ خواهر و برادر به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهند شد ضمن اینکه خادمان شهدای خواهر و برادر در پادگان‌های محل استقرار، حضور پیدا می‌کنند. تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی، مقابله با طرح‌ها و سناریوهای دشمن در جنگ نرم در اردوهای راهیان نور بیان می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه