شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66923
تاریخ انتشار: 20 تیر 1398 _17:01:42
دیدار کارکنان اداره کل حفظ آثار کرمان با خانواده شهید «حاج حسین بادپا»

به مناسبت دهه کرامت، کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با خانواده شهید جاویدالاثر، مدافع حرم «حاج حسین بادپا» دیدار کردند.

 

تا شهدا: به مناسبت دهه کرامت، کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمان با خانواده شهید جاویدالاثر مدافع حرم «حاج حسین بادپا» دیدار کردند.

در این دیدار همسر بزرگوار شهید به ذکر خاطراتی از همسر شهیدش پرداخت و اظهار داشت: حسین در آخرین اعزامی که به شهادت ختم شد، از گمنام زیاد صحبت می‌کرد و می‌گفت: دوست دارم گمنام باشم.

وی با بیان اینکه شهدا خود جایگاهشان را می‌دیدند، افزود: حسین عاشق فرزندانش بود، به خصوص که پسرم کوچکم خیلی به پدرش وابسته بود و به خاطر سن کمش خیلی جویای احوال پدر شهیدش می‌شود، ولی شهید راهش را انتخاب کرده بود و از همه چیز دل کند و می‌گفت: «این دفعه که  می‌روم، دیگر برنمی‌گردم» و این جملات من را نگران می‌کرد.

همسر شهید مدافع حرم در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم پیرو راه شهدا باشیم و به سفارش‌هایی که کردند، عمل کنیم و آن‌ها شفیع ما در آخرت باشند.

سردار «حاج حسین بادپا» در تاریخ 30 فروردین سال 1394 در منطقه درعا سوریه توسط تكفيری‌های داعش به درجه رفيع شهادت نائل شد و پیکر پاکش هنوز به کشور بازنگشته است.

ابزار هدایت به بالای صفحه