شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 3 / 1399] نقش تأثیرگذار و ارزنده بروجردی در تأسیس سپاه؛
[12 / 3 / 1399] حاج صادق؛
[13 / 3 / 1399] شهید مهرداد شهیدی؛
[12 / 3 / 1399] «چنین دیدم» روی پیشخوان کتاب‌فروشی‌ها رفت؛
[13 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...
[12 / 3 / 1399] رئیس بنیاد شهرستان قزوین؛
[12 / 3 / 1399] بیانیه حماس در دهمین سالگرد جنایت کشتی مرمره نا ...
[12 / 3 / 1399] ​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان؛

 

کدخبر: 66916
تاریخ انتشار: 19 تیر 1398 _21:14:32
راه‌اندازی سامانه ارتباطی پیشکسوتان دفاع مقدس

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: «سازمان پیشکسوتان» در دفاع مقدس پیشرفت چشمگیری داشته است و با راه‌اندازی سامانه ارتباطی پیشکسوتان، ارتباط موثری با پیشکسوتان دفاع مقدس خواهیم داشت.

 

تا شهدا: سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در همایش فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس استان سمنان که در سالن همایش ایثارگران استان برگزار شد، اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی یک کشور مقتدر و قدرتمند است و انهدام و ساقط کردن پهپاد ایالات متحده آمریکا، گوشه‌ای از اقتدار، توانمندی و قدرت دفاعی نظامی جمهوری اسلامی است و امروز جمهوری اسلامی ایران در جایی ایستاده که دنیا به قدرت نظامی و امکانات پیشرفته و سلاح‌های آن اذعان دارد.

وی در ادامه در خصوص مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان بیان داشت: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این استان در دهه فجر سال ۹۶ به بهره‌برداری رسیده است که امیدواریم در ادامه با پیشرفت نود درصدی آن تا پایان سال ۹۸ به طور کامل افتتاح شود و مورد بهره‌برداری عموم مردم قرار گیرد.

سردار کارگر با بیان این که مراکز فرهگی دفاع مقدس باید محل تجمع پیشکسوتان باشد، بیان داشت: توجه به پیشکسوتان از اولویت‌های اصلی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است و مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس باید نقطه تلاقی و ملاقات بین نسل جوان و نسل گذشته باشد تا وقایع دوران دفاع مقدس به جوانان انتقال داده شود.

وی در خصوص سازمان پیشکسوتان دفاع مقدس عنوان کرد: بحمدالله سازمان پیشکسوتان در دفاع مقدس پیشرفت چشمگیری داشته است و با راه‌اندازی سامانه ارتباطی پیشکسوتان، ارتباط موثر با پیشکسوتان دفاع مقدس خواهیم داشت.

سردار کارگر گفت: امروزه جوانان و نوجوان با فضای مجازی در حال زندگی کردن هستند و ما باید خاطرات و تجربیات پیشکسوتان را  با انتقال آن در فضای مجازی در اختیار نسل جوان حاضر قرار دهیم.

وی در خاتمه با بیان اینکه جوانان امروز از جوانان ارزشی و انقلابی دیروز بهتر هستند و باید به آن‌ها افتخار کرد و دست آن‌ها را گرفت، گفت: باید به نسل جوان امروز نشان دهیم که ایران چه دورانی را طی کرده است و امنیت و آرامش امروز مرهون فداکاری و شجاعت جوانان آن دوران است.

ابزار هدایت به بالای صفحه