شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66909
تاریخ انتشار: 19 تیر 1398 _19:49:29
سردار «موسی حامد (مرادی)» آسمانی شد

سردار «موسی حامد (مرادی)» از فرماندهان و جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

 

 

تا شهدا: سردار «موسی حامد (مرادی)» از فرماندهان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس پس از سال‌ها درد و رنج ناشی از جراحت شیمیایی امروز در حین درمان در بیمارستان لاله تهران دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

 مراسم تشییع پیکر این جانباز هشت سال دفاع مقدس ساعت 10 صبح فردا (پنج‌شنبه 20 تیر) از میدان ساداتشهر به سمت مزار آقا بسمل برگزار می‌شود.

مراسم سوم و هفتمین روز شهادت این جانباز دفاع مقدس شنبه 22 تیر ساعت 16 در مسجد جامع آقا بسمل ساداتشهر برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه مازندران در دوران دفاع مقدس، جانشین تیپ 75 ظفر قرارگاه رمضان و جانشین تبلیغات کل سپاه مسئولیت‌های این فرمانده دفاع مقدس در طول خدمت به نظام بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه