شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 66578
تاریخ انتشار: 5 تیر 1398 _23:00:26
ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه «تشییع شهدا» در مرکز تهران

معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی تشییع پیکر شهدای گمنام در تهران را تشریح کرد.

 

تا شهدا: درباره تدابیر ترافیکی پلیس برای برگزاری مراسم تشییع شهدای گمنام در روز پنجشنبه ششم تیرماه اظهارکرد: تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری مراسم تشییع ۱۵۰ پیکر مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه آغاز شده و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت و بر این اساس یکسری محدودیت برای توقف و تردد در طول مسیر برگزاری اعمال خواهد شد که این محدودیت‌ها تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

وی درباره این محدودیت‌ها گفت: در طول برگزاری مراسم محدودیت تردد در طول خیابان انقلاب حد فاصل میدان انقلاب تا میدان فردوسی، خیابان حافظ از تقاطع کریم خان به سمت جنوب تا خیابان انقلاب، خیابان فلسطین از میدان فلسطین به سمت جنوب، خیابان‌های وصال، نادری، فریمان، سرپرست، بزرگمهر، قدس و پورسینا اعمال خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در خیابان ۱۶ آذر نیز محدودیت تردد وجود دارد، گفت: خیابان‌های حد فاصل خیابان انقلاب اسلامی تا شهید نظری شامل، دانشگاه، فخر رازی، منیری جاوید و… نیز با محدودیت تردد روبه رو خواهد بود.

وی با اشاره به حرکت کاروان بدرقه شهدا تا معراج شهدا در خیابان بهشت گفت: در ادامه ممنوعیت‌های تردد در خیابان کارگر به شمال از تقاطع جمهوری و هدایت بار ترافیکی به سمت خیابان جمهوری، خیابان امام خمینی (ره) در محدوده میدان حسن آباد و خیابان وحدت اسلامی، خیابان‌های جامی و سخایی، خیابان نوفل لوشاتو، خیابان جمهوری به سمت حافظ جنوب، معابرفرعی حافظ و وحدت اسلامی حد فاصل پل کالج تا خیابان ابوسعید اعمال خواهد شد.

موسوی پور ادامه داد: در طول خیابان ۱۵ خرداد حدفاصل خیابان وحدت اسلامی تا خیابان خیام به سمت شمال، خیابان رازی جنوب به شمال از خیابان نوفل لوشاتو تا خیابان انقلاب، خیابان خارک از تقاطع خیابان شهریار تا خیابان انقلاب، خیابان ۱۵ خرداد حدفاصل خیابان وحدت اسلامی تا خیابان خیام به سمت شمال نیز ممنوعیت تردد خواهیم داشت و در نهایت در خیابان بهشت نیز تردد خودروها در طول زمان برگزاری مراسم ممنوع است.

وی در مورد محدودیت‌های توقف نیز گفت: در طول خیابان انقلاب حدفاصل میدان انقلاب تا پل کالج، طول خیابان حافظ از تقاطع انقلاب تا تقاطع ابوسعید، تمامی معابر منتهی به خیابان انقلاب حد فاصل میدان انقلاب تا پل کالج، طول خیابان بهشت حد فاصل خیابان وحدت اسلامی تا خیابان خیام، خیابان خیام حد فاصل خیابان بهشت تا خیابان امام خمینی (ره) و خیابان عدالت خواه از خیابان ۱۵ خرداد تا خیابان بهشت ممنوعیت توقف وسایل نقلیه اعمال خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه