شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66561
تاریخ انتشار: 5 تیر 1398 _14:19:16
تفکر و روحیه جهادی بخشی از هویت انقلاب اسلامی است

«سیدعباس هاشمی» با اشاره به خدمت‌رسانی بدون منت جهادگران در دوران دفاع مقدس، گفت: تفکر و روحیه جهادی بخشی از هویت انقلاب اسلامی است.

 

تا شهدا: «سیدعباس هاشمی» عضو هیات مدیره و مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد با اشاره به هفته جهاد سازندگی اظهار داشت: تفکر و روحیه جهادی بخشی از هویت انقلاب اسلامی است و همچنین روحیه جهادی برگرفته از خدمت رسانی ایثارگرانه و بی منت است.

وی افزود: جهادگران دوران دفاع مقدس بدون هیچ درخواست و اطلاع شخص دریافت کننده، خدمت رسانی می‌کردند.

هاشمی روحیه جهادی مردم را در زمان جنگ غنیمت قلمداد کرد و ادامه داد: امروزه این روحیه در جامعه ضعیف شده است و مردم برای به سرانجام رسیدن یک درخواست کوچک نیاز به تهیه طومار و پیگیری های بسیار دارند.

عضو هیات مدیره کانون جهادگران جهاد سازندگی یادآور شد: جهادگران نقش به سزایی را در دوران دفاع مقدس ایفا کردند و خدماتشان مورد تایید فرماندهان نظامی ارتش و سپاه و حضرت امام خمینی (ره) بود.

مدیر‌عامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی احداث پل بعثت را روی رودخانه عریض و خروشان اروند یکی از خدمات موثر جهادگران دفاع مقدس دانست و تاکید کرد: دشمنان تصور این اقدام را نداشتند و کاملا غافلگیر شدند.

هاشمی جمع آوری آثار شهدا، رزمندگان و جهادگران استان یزد را یکی از راه‌های زنده نگه داشتن آثار، اسناد و خاطرات جهادگران دانست و گفت: در صدد چاپ کتاب زندگی نامه شهدا، رزمندگان و اسرای جهادگر هستیم.

استان یزد 600 نفر داوطلب جهادگر به جبهه‌ها اعزام کرده که از این تعداد 15 جانباز، 18 اسیر و 50 شهید تقدیم میهن اسلامی شد./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه