شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66530
تاریخ انتشار: 4 تیر 1398 _12:04:11
«ته‌دیگ» بودجه به فعالیت‌های فرهنگی می‌رسد
«قربانعلی طاهرفر» گفت: کسانی که بودجه می‌نویسند «ته‌دیگ» بودجه را برای فعالیت‌های فرهنگی نگه می‌دارند که با آن نیز نمی‌توان در این عرصه گام نهاد.
تا شهدا: «قربانعلی طاهرفر» کارگردان تبریزی در پاسخ به این سوال که چرا فیلم و تئاترهای اندکی در حوزه دفاع مقدس کار می‌شود، اظهار داشت: هنرمندان انقلابی متعددی برای تولیدات این‌چنینی اعلام آمادگی کرده‌اند اما تولید اثر فاخر و با کیفیت هزینه‌های زیادی را می‌طلبد.
 
وی افزود: در حال حاضر ساخت ساخت فیلم و سریال در حوزه دفاع مقدس هزینه‌های میلیاردی می‌خواهد اما کسانی که بودجه می‌نویسند «ته‌دیگ» بودجه را برای فعالیت‌های فرهنگی نگه می‌دارند که با آن نیز نمی‌توان در این عرصه گام نهاد.
 
این فعال فرهنگی اجرای تئاتر و فیلم کوتاه و حتی مستند چند دقیقه‌ای را کم هزینه‌ترین اقدامات در حوزه دفاع مقدس خواند و تصریح کرد: بنده از نزدیک می‌بینم که جوانان مستعد برای تولید آثار انقلابی به ویژه در حوزه دفاع مقدس بی‌آنکه سهمی برای خود قائل شوند چگونه در جست‌وجوی سه و چهار میلیون تومان به تکاپو می‌افتند.
 
وی بیان داشت: جوانان شوق و اشتیاق کارهای فرهنگی را دارند اما متاسفانه حمایت لازم از آنان صورت نمی‌گیرد و بیشتر با اعتبارات شخصی پای در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی می‌گذارند./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه