شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66527
تاریخ انتشار: 4 تیر 1398 _11:55:13
کتاب جامع نقش زنان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس تدوین شود
شهناز اشکیان خواستار تدوین کتاب جامع نقش زنان استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس شد.
تا شهدا: «شهناز اشکیان» شامگاه دوشنبه در نشست شورای راهبردی زنان و دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه استان‌های کشور در حال تدوین کتاب جامع نقش زنان در دوران دفاع مقدس هستند، اظهار داشت: استان‌ کهگیلویه و بویراحمد هم باید این موضوع را در دستور کار قرار دهد.
 
معاون امور استان‌های سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با تأکید بر اینکه باید به سمت تولید کتاب‌های صوتی پیش برویم، افزود: از ظرفیت دانشگاه‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی نیز می‌توان برای پرداختن به نقش زنان در دوران دفاع مقدس استفاده کرد.
 
اشکیان با اشاره به اینکه تشکیل کارگروه‌های پنج گروه هدف در دستور کار سازمان نشر آثار و ارزش‌های زنان در دفاع مقدس است، گفت: مادران، همسران، خواهران و دختران شهدا همه سرمایه خود را برای انقلاب داده‌اند و برای حفظ این سرمایه‌های معنوی انقلاب باید وارد صحنه شویم.
 
وی اجرای طرح‌های مختلف از جمله طرح یادمان حماسه و هنر و طرح سلاله‌ها، ثبت و ضبط خاطرات و برگزاری همایش اسوه‌های صبر و مقاومت را از دیگر برنامه‌های مورد توجه سازمان نشر آثار و ارزش‌های زنان در دفاع مقدس عنوان و بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های حضور زنان در دوران دفاع مقدس باید در دستور کار استان‌ها قرار گیرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه