شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 66526
تاریخ انتشار: 4 تیر 1398 _11:53:53
یادواره شهدای دفاع مقدس شیراز، محله سلطان آباد و شهدای مدافع حرم استان فارس
فرمانی از برپایی یادواره شهدای دفاع مقدس شیراز، محله سلطان آباد و شهدای مدافع حرم استان فارس خبر داد و گفت: این مراسم در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین (ع) برگزار می شود.
تا شهدا: «محمدجواد فرمانی»، در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره گفت: مراسم یادواره همراه با مراسم وداع با پیکر 10 شهید گمنام دفاع مقدس و مدافع حرم (پنج شنبه 6 تیر) همزمان با نماز مغرب و عشا و در آستانه فرارسیدن شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین (ع) برگزار می شود.
 
 
 
مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت استان فارس با تاکید بر اینکه این مراسم از محل کمک های مردمی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: برخی نهادهای اجرایی استان نیز در برگزاری این مراسم همکاری و همراهی کرده اند که دهیاری و شورای اسلامی روستای سلطان آباد، کنگره سرداران و شهدای استان فارس، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بنیادشهید و امور ایثارگران، مدیریت حوزه علمیه و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس بیشترین همکاری و همراهی را داشته اند.
 
 
 
مدیرکانون فرهنگی و هنری «شهدای سلطان آباد» شیراز با اشاره به برنامه های این یادواره، افزود: وداع با پیکر مطهر 10 شهید تازه تفحص شده شامل 6 شهید با هویت مشخص، یک شهید مدافع حرم از تیپ فاطمیون و سه شهید گمنام نیز همزمان با یادواره برگزار می شود که عصر پنجشنبه از فرودگاه شهید دستغیب شیراز به حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین (ع) منتقل خواهند شد.
 
 
 
فرمانی افزود: «سردار سرتیپ محمد اسدی» در مراسم یادواره سخنرانی و روایت گری و «رضا نبوی» هم مداحی خواهند کرد و عزاداری شهادت حضرت امام صادق (ع) نیز با حضور ارادتمندان اهل بیت (ع) و مردم برگزار می شود.
 
 
 
خاطرنشان می شود؛ کانون فرهنگی و هنری مسجد شهدای سلطان آباد از کانون های فرهنگی و هنری مساجد فعال استان فارس است که در رشته تخصصی ایثار و شهادت فعالیت های مختلفی از جمله برپایی یادواره های شهدا و انتشار کتاب های متعدد حوزه دفاع مقدس دارد و همچنین در محله سطان آباد نیز محور بسیاری از برنامه ها و خدمات فرهنگی، مذهبی و اجتماعی است.

ابزار هدایت به بالای صفحه