شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66390
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _15:55:48
برنامه‌ریزی برای حضور دانشجویان و زائرین خارجی در راهیان نور غرب و شمال‌غرب
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از برنامه‌ریزی برای حضور دانشجویان و زائرین خارجی در راهیان نور غرب و شمال‌غرب خبر داد.
تا شهدا: سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در مراسم تقدیر از قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور با بیان اینکه در دفاع مقدس همه سلایق، گفتمان‌ها و جریان‌ها نقش داشته‌اند، اظهار داشت: راهیان نور امتداد دفاع مقدس است.
 
وی به نقش همه دستگاه‌های کشور در ترویج فرهنگ دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: معتقدیم دفاع مقدس امتداد عاشورا بود و امروز راهیان نور نیز امتداد دفاع مقدس و بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از خدمت‌رسانان به جریان راهیان نور تشکر کرد و تصریح کرد: جریان راهیان نور به لحاظ کمیت و کیفیت رشد داشته و امسال برنامه‌ریزی‌های خوبی برای دانشجویان و زائرین بین‌المللی انجام شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه