شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 8 / 1398] یادی از شهدای ایرانی جنگ بوسنی و هرزگووین؛
[20 / 8 / 1398] نگاهی به زندگی برادران شهید عبدالرضا و عبدالحسن ...
[20 / 8 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید آقایی؛
[20 / 8 / 1398] فرمانده سپاه نینوا استان گلستان؛

 

کدخبر: 66386
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _15:40:51
وجود جانبازان باعث افتخار است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز وجود جانبازان را باعث افتخار دانست و گفت: اگر ایثار جانبازان، از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
تا شهدا: آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسوولان و خادمان شهدا بعد از ظهر سه‌شنبه 28 خردادماه با هدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس «ابراهیم نیک‌خواه بهرامی» و «محمدرضا حسین زاده ورجوی» دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها، وجود جانبازان را باعث افتخار دانست و گفت: اگر ایثار جانبازان، از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
وی افزود: شما جانبازان برای ملت ما همه عزیز هستید و ما باید قدردان شما باشیم. آسایش امروز ما مرهون فداکاری شماست که برای انقلاب و کشور سنگ تمام گذاشتید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری جانبازان قهرمان و خانواده‌های معزز آنان هستند.

ابزار هدایت به بالای صفحه