شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛

 

کدخبر: 66386
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _15:40:51
وجود جانبازان باعث افتخار است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز وجود جانبازان را باعث افتخار دانست و گفت: اگر ایثار جانبازان، از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
تا شهدا: آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسوولان و خادمان شهدا بعد از ظهر سه‌شنبه 28 خردادماه با هدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس «ابراهیم نیک‌خواه بهرامی» و «محمدرضا حسین زاده ورجوی» دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها، وجود جانبازان را باعث افتخار دانست و گفت: اگر ایثار جانبازان، از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
وی افزود: شما جانبازان برای ملت ما همه عزیز هستید و ما باید قدردان شما باشیم. آسایش امروز ما مرهون فداکاری شماست که برای انقلاب و کشور سنگ تمام گذاشتید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری جانبازان قهرمان و خانواده‌های معزز آنان هستند.

ابزار هدایت به بالای صفحه