شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛

 

کدخبر: 66385
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _15:39:46
خانواده‌های شهدا با فداکاری نقش موثری در تامین امنیت ایران دارند
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران بیان کرد: خانواده‌های شهدا با صبوری و فداکاری نقش موثری در تامین امنیت و آسایش جمهوری اسلامی ایران دارند از این رو وظیفه همه ما قدردانی از زحمات آنان است.
تا شهدا: عبدالله مرتضوی در نشست هم‌اندیشی روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تابعه با اشاره به لزوم خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: آرامش و امنیت کنونی کشور به واسطه ایثار و رشادت شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی به دست آمده است. 
وی بیان کرد: خانواده‌های شهدا با صبوری و فداکاری نقش موثری در تامین امنیت و آسایش جمهوری اسلامی ایران دارند از این رو وظیفه همه ما قدردانی از زحمات آنان است. 
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران خطاب به روسای بنیاد شهرستان‌های تابع تأکید کرد: در شهرستان‌های خود به کمک مسوولان شهرستانی و با کمک گرفتن از مسوولان استانی به دنبال حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران باشید. 
مرتضوی همچنین گفت: نباید کوچکترین سهل انگاری در رسیدگی به وضعیت خانواده شهدا و ایثارگران صورت گیرد که هیچ عذری در این زمینه پذیرفتنی نیست. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا در شهرستان‌های استان تهران خانواده شهدا و ایثارگران در آرامش کامل زندگی کنند و مشکلات اشتغال، مسکن، بهداشت، سلامت و دیگر مسائل خانواده شهدا و ایثارگران حل و فصل شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه