شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛
[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛

 

کدخبر: 66384
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _15:38:38
شهدا روح تحول را در مردم و جوانان کشور ایجاد کردند
استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: شهدا خودشان متحول شدند و در ارواح جوانان و مردم ما تحول آفریدند. جوانان امروز دوران جنگ را تجربه نکرده‌اند؛ اما همین جوانان با روحیه‌ بالا و قوی و با ذهن روشن و عزم راسخ ایستاده‌اند.
تا شهدا: حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویر احمد به همراه معاونان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و فرماندار شهرستان بویراحمد به دیدار خانواده شهید «شهرام حسن زاده» و «قادر قدمی» رفت.
کلانتری در این دیدارها اظهار کرد: برای من افتخار است که در جمع خانواده‌های معظم شهیدان و بازماندگان افرادی که برترین عناصر انسانی زمان ما بودند و در جمع جانبازان عزیز که شهیدان زنده‌ دوران ما هستند، حضور پیدا می کنم.
استاندار استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: شهدا خودشان متحول شدند و در ارواح جوانان و مردم ما تحول آفریدند. جوانان امروز دوران جنگ را تجربه نکرده‌اند؛ اما همین جوانان با روحیه‌ بالا و قوی، با ذهن روشن و عزم راسخ ایستاده‌اند.
وی با اشاره به اینکه رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس باید به نسل سوم انقلاب معرفی شود، عنوان کرد: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست اندرکاران وظیفه مهمی را بر عهده دارند. 
وی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های بارز و منحصر بفرد انقلاب اسلامی در بعد معنوی و فرهنگی که موجب بالندگی انقلاب و نهضت جهانی اسلام در سراسر دنیا شد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه