شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛
[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛

 

کدخبر: 66382
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _13:24:39
یادواره شهید «علی کماسی» در بروجرد برگزار شد
یادواره شهید «علی کماسی» با عنوان آبروی محله افتخار محله در بروجرد برگزار شد.
تا شهدا: یادواره شهید «علی کماسی» با عنوان آبروی محله افتخار محله، با حضور حجت‎الاسلام «سید علی حسینی» امام جمعه بروجرد، مسئولان شهرستانی، اقشار مختلف مردم و خانواده های معزز شهدا، روز سه‌شنبه در بروجرد برگزار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین حسینی در این یادواره، اظهار داشت: شهادت واژه مقدسی است که شهید را بزرگ کرده، زیرا شهادت آرزوی دیرینه اولیا و انبیا بود، حضرت علی (ع) بارها فرمودند:« من به امید شهادت زندگی می‌کنم.»
 
امام جمعه بروجرد  افزود: شهید هنگامی که به برزخ وارد می شود آرزو می کند تا دوباره به دنیا برگردد و شهید شود زیرا خداوند عزت و عظمت والایی به شهیدان داده است.
 
حجت الاسلام و المسلمین حسینی  گفت: پیروز واقعی جنگ هشت ساله شهدا بوده اند، امروز وظیفه ما ادامه راه شهدا است به خصوص کسانی که مسئولیت دارند، مدیون شهدا هستند و باید با خدمت دین خود را به خون شهدا ادا کنند.
 
وی بیان کرد: مسولان برای هر رفتار و حرکتی که انجام می‌دهند باید در محضر خداوند و شهدا پاسخ گو باشند، باید با اعمال و رفتار خوب و مقابله با نفاق و رانت خواری و منکرات حافظ خون شهدا باشیم.
 
بنا بر این گزارش، شهید «علی کماسی» در تاریخ ۲۸ خرداد ۶۷ در منطقه «ماووت» عملیات پدافندی به شهادت رسید و در هنگام شهادت ۱۶ ساله بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه