شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 4 / 1398] فرزند شهید رمضانعلی ایراندوست؛
[29 / 4 / 1398] گزارشی از شب خاطره قطعنامه ۵۹۸ در دوره آموزشی ا ...
[29 / 4 / 1398] در گفت‌وگوی با همرزم شهید «ملا» مطرح شد؛
[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛

 

کدخبر: 66376
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _13:01:40
پرداختن به شهدای ترور ماهیت اصلی استکبار جهانی را برملا می‎کند
سردار محمد علی‎پور با بیان اینکه شهدای هفت تیر نماد مظلومیت جامعه ایرانی و اوج خباثت کسانی است که خود مظهر ترور در جهان هستند ، گفت: پرداختن به این مناسبت ماهیت اصلی استکبار جهانی را برملا می‎کند.
تا شهدا: اولین جلسه گرامیداشت شهدای هفتم تیر و هفته حقوق بشر آمریکایی  عصر امروز در استان خوزستان برگزار شد.
 
سردار «محمد علی پور» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس خوزستان در مورد اهمیت این مناسبت‎ها اظهار داشت: شهدای هفت تیر نماد مظلومیت جامعه ایرانی و اوج خباثت کسانی است که خود مظهر و نماد ترور در جهان هستند و از طرفی مدعی حقوق بشر و مبارزه با این پدیده غیر انسانی، بنابراین پرداختن به این مناسبت می تواند ماهیت و ذات اصلی استکبار جهانی را برملا کند.
 
وی افزود: ایران اسلامی به واسطه اسناد و مدارکی که دارد می‎تواند جهانیان را قانع کند که خود بزرگ‎ترین قربانی تروریست بوده است.
 
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس خوزستان ادامه داد: از مهم‎ترین رسالت های نهادهای ارزشی و البته فرهنگی و به خصوص رسانه ها این است که با پرداختن به زوایای مختلف پیدا و پنهان ذات پلید استکبار، ماهیت آنان را برای همه رو کنند تا تاریخ بداند که تروریست کیست و چه کسانی قربانی افکار تروریستی و خودخواهانه‎ی رژیم های مختلف زورگو در دنیا شده اند.
 
«هوشنگ نوبخت» مدیر خبرگزاری دفاع مقدس خوزستان نیز در پایان  این جلسه با اعلام آمادگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان مبنی بر تهیه و پوشش خبری و محتوایی این مناسبت‎ها در سطح استان اظهار داشت: به همین منظور و در راستای حضور قاطعانه در سنگر جنگ نرم، چندین پوستر ویژه و تیزر اختصاصی از فعالیت های ضد انسانی آمریکا و ترورهای مختلفی که در کشور عزیزمان رخ داده را آماده کرده‎ایم تا در اختیار رسانه‎ها و فضای مجازی قرار دهیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه