شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 8 / 1398] یادی از شهدای ایرانی جنگ بوسنی و هرزگووین؛
[20 / 8 / 1398] نگاهی به زندگی برادران شهید عبدالرضا و عبدالحسن ...
[20 / 8 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید آقایی؛
[20 / 8 / 1398] فرمانده سپاه نینوا استان گلستان؛

 

کدخبر: 66375
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1398 _12:54:51
مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در یاسوج برگزار می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در یاسوج خبر داد.
تا شهدا: حجت‌الاسلام «سیدجواد خاضع» امروز در نشست ستاد برگزاری مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: ششم تا دوازدهم تیر به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده که این هفته فرصتی برای معرفی چهره تروریستی و واقعی آمریکا است.
 
وی افزود: جبهه استکبار به رهبری آمریکا از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات خصمانه‌ای را برای شکست و مهار انقلاب اسلامی آغاز کرد اما هوشیاری، بصیرت و دشمن‌شناسی امام خمینی و مقام معظم رهبری سبب پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی شد.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به امپراطوری تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن اشاره کرد و گفت: آمریکا از هربه نقض حقوق بشر برای اعمال فشار به کشورهای مختلف بهره گرفته این در حالی است که خود بزرگ‌ترین ناقض حقوق بشر است.
 
خاضع تاکید کرد: هر جا حرکت تروریستی صورت می‌گیرد با دخالت مستقیم آمریکا و یا با حمایت آنها است بنابراین آمریکا و سردمداران این کشور حق ندارند راجع به حقوق بشر صحبت کنند.
 
وی بیان داشت: به مناسبت هفته افشای حقوق بشر آمریکایی برنامه‌های مختلفی به ادارات پیشنهاد شده که برگزاری نمایشگاه پوستر و کاریکاتور با محور جنایات آمریکا توسط حوزه هنری و برگزاری مراسم بزرگ‌داشت و تکریم 17 هزار شهید ترور با همکاری بنیاد شهید از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به بسیج دانشجویی پیشنهاد می‌شود در این هفته با برگزاری جلسات و میزگردهای پرسش و پاسخ، کرسی‌های آزاداندیشی و نشست‌های بصیرت‌افزایی چهره واقعی آمریکا را برای نسل جوان افشا کند.
 
خاضع برگزاری جلسات شعرخوانی و خاطره‌گویی با موضوع شهدای هفتم تیر با محوریت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتشار ویژه‌نامه‌ای جهت تبیین جنایات تروریستی آمریکا و معرفی شهدای هفت تیر، تولید و پخش مستندهای تلویزیونی، انیمیشن و نماهنگ و برگزاری نشست‌های روشنگری در مساجد را از دیگر برنامه‌های پیشنهادی عنوان کرد.
 
وی همچنین از شهرداری یاسوج خواست با نصب المان‌ها و نمادها و فضاسازی و تبلیغات شهری متناسب با هفته افشای حقوق بشر آمریکایی زمینه آشنایی بیشتر مردم با این هفته را فراهم کند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد متذکر شد: به علت مشکلات پروازهای فرودگاه یاسوج، سخنران مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر هنوز مشخص نشده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه