شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 6 / 1398] سردار شهید حسن غازی ؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدسید مرتضی احمدآبادی؛
[25 / 6 / 1398] همسر شهید «محرم ترک»روایت کرد؛
[25 / 6 / 1398] حجت الاسلام رسول باقری در یادواره شهدا مطرح کرد؛
[25 / 6 / 1398] یادبود شهید حسینعلی سبحانیان؛
[25 / 6 / 1398] مادر شهیدان «رحیمی‌خرسند»؛
[24 / 6 / 1398] بازخوانی زندگی شهیدبلال درویشی؛
[25 / 6 / 1398] چند دقیقه با کتاب «بلدچی»؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66357
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1398 _16:23:17
اعلام سقف وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: مجوز فعالیت صندوق قرض‌الحسنه شاهد در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ توسط بانک مرکزی برای دو سال تمدید شده است.
تا شهدا: مجمع عمومی صندوق قرض‌الحسنه شاهد روز سه‌شنبه 28 خرداد ماه به ریاست حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد و با حضور اعضای هیئت امنا، هیئت مدیره، مدیرعامل و حسابرسان مجموعه برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام کاویانی راد با اشاره به حدیثی از امام حسین(ع) گفت: ایشان فرموده‌اند که نیازهای دیگران به شما فرصت و نعمتی برای خود شماست. مفهوم این حدیث این است که فرصت خدمت رساندن به دیگران علاوه بر اجر اخروی، انسان را به سمت تکامل دنیوی نیز هدایت می‌کند، امیدواریم این مسئله در تمام امور مورد توجه قرار گیرد. امیدواریم تمام این تلاش‌ها و زحمات مورد قبول خداوند باشد و ایثارگران نیز از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.
 
اسلام کریمی، مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد نیز در این جلسه گفت: صاحبان اصلی صندوق قرض‌الحسنه شاهد خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند و تمام تلاش‌های صورت گرفته در این مجموعه برای خدمات‌رسانی بهتر به این عزیزان و افزایش رضایت‌مندی آن‌هاست. عضویت ایثارگران شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران با دستور حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نماینده محترم ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پذیرفته شده است و عضویت ایثارگران سایر دستگاه‌ها نیز در حال بررسی است.
 
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد ادامه داد: در راستای ابلاغ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج آقا شهیدی سند چشم‌انداز سه، پنج و 10 ساله صندوق قرض‌الحسنه شاهد نیز تدوین شده است. همچنین مجوز فعالیت صندوق قرض‌الحسنه شاهد در تاریخ 17 اسفند 1397 توسط بانک مرکزی برای دو سال تمدید شده است و درخواستی نیز برای افزایش مبلغ وام‌ها از 15 به 25 میلیون تومان را ارائه کرده‌ایم و در حال حاضر با موافقت بانک مرکزی سقف وام‌ها به 20 میلیون تومان رسیده است.
 
کریمی با اشاره به حضور 447 هزار عضو فعال در صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: در سال 1397 مجموع وام‌های پرداخت شده صندوق به ایثارگران حدود 14 هزار میلیارد ریال بوده است. در خصوص ایثارگران مناطق سیل‌زده نیز تاکنون بیش از هزار میلیارد ریال وام به ایثارگران در 7 استان سیل‌زده پرداخت شده و روند ارائه این وام‌ها تا پایان تیرماه و طبق اعلام ستاد مدیریت بحران استان‌ها ادامه دارد. تمام اقدامات و جهت‌گیری‌های صندوق بر اساس اصل مراجعه خادم به مخدوم، تکریم و تسهیل ارائه خدمات به ایثارگران بوده است.
 
در این جلسه گزارش حسابرسی صندوق قرض‌الحسنه شاهد قرائت شد که بر اساس آن فعالیت‌های صندوق در سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 1397 مطلوب ارزیابی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه