شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 8 / 1398] یادی از شهدای ایرانی جنگ بوسنی و هرزگووین؛
[20 / 8 / 1398] نگاهی به زندگی برادران شهید عبدالرضا و عبدالحسن ...
[20 / 8 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید آقایی؛
[20 / 8 / 1398] فرمانده سپاه نینوا استان گلستان؛

 

کدخبر: 66345
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1398 _12:09:34
فیلم زندگی سرداران شهید مازندران ساخته می‌شود
هادی ابراهیمی گفت: ساخت سریال سرداران شهید مازندران علی‎الخصوص حاج «حسین بصیر» در دستور کار صدا و سیمای استان قرار دارد.
تا شهدا: «هادی ابراهیمی» مدیر کل صدا و سیمای مازندران در نشست صمیمی با شورای بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه تا رسیدن به نقطه مطلوب رسانه تراز انقلاب اسلامی فاصله داریم، اظهار داشت: باید با استفاده از ظرفیت‌های گفتمانی و نشست‌های تخصصی آسیب شناسی کرد و در هم‎اندیشی‌ها مخصوصا با بسیج رسانه به یک نقطه مشترکی برسیم.
 
وی قرارگاه بسیج را مهم‌تر و با اهمیت‌تر برشمرد و گفت: اگر پیگیری‌های ستاد کل نیروهای مسلح و بسیج در سیل اخیر و بازسازی مناطق آسیب دیده نبود کار با این شدت پیش نمی‌رفت.
 
ابراهیمی از تهیه معرفی تاریخچه و نقش لشکر ۲۵ کربلا در جنگ خبر داد و افزود: ساخت سریال سرداران شهید علی‌الخصوص حاج «حسین بصیر» در دستور کار صدا و سیمای مازندران قرار دارد.
 
«عبدالمهدی حق شناس» مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران نیز در این نشست بالاترین آسیب کنونی را عدم سواد رسانه ای دانست و خواستار برگزاری منظم و منسجم جلسات هم افزایی و اختصاص ویژه برنامه‌های سواد رسانه ای در شبکه استانی شد.
 
وی افزود: لزوم توجه به رسانه‌های استان و هم افزایی صدا و سیما با مطبوعات و رسانه‌ها باعث پیشرفت سواد رسانه و همدلی بین اصحاب رسانه می‌شود. 
 
حق شناس بر ضرورت تعامل و همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت کانون بسیج رسانه شهرستان‌ها تاکید کرد و  جهت تولید برنامه‌های مشترک با صدا و سیما در زمینه سواد رسانه، موشن گرافیک، گزارش‌های خبری با توجه به ظرفیت نیروی انسانی در سراسر استان مازندران اعلام آمادگی کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه