شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 3 / 1399] رئیس بنیاد خوروبیابانک؛
[7 / 3 / 1399] مروری بر وصیت‌نامه سرباز حقیقت، حاج قاسم سلیمانی؛
[7 / 3 / 1399] با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدا؛

 

کدخبر: 66225
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _22:07:03
والدین شهدا حافظ فرهنگ ایثار و شهادت برای آیندگان هستند

رئیس بنياد اراك گفت: والدین شهدا توانستند فرهنگ ایثار را به عنوان یک میراث ارزشمند برای آیندگان حفظ کنند.

 

تا شهدا: مصطفي دادوند در ديدار از والدین شهید بهروز باقی زاده گفت: امروز هیچکس نمی تواند حضور قهرمانانه والدین شهدا را در صحنه های مختلف کشور و نظام نادیده بگیرد و ایثار و فداکاری آنان در شکل گیری انقلاب و پیروزی جنگ تحمیلی برکسی پوشیده نیست.
وی افزود:والدین و همسران بزرگوار شهدا علاوه بر پشتیبانی و تدارک جبهه و جنگ و اعزام رزمندگان، حضور مستقیم و اثرگذار در دفاع از آرمان ها و ارزش ها داشتند.
دادوند صبر، تحمل و مقاومت مادران شهدا بعد از شهادت عزیزانشان را جلوه ای دیگر از حماسه آفرینی بانوان این سرزمین دانست که موجب یاس و ناامیدی دشمنان است و خاطرنشان کرد: مادران و همسران آسمانی توانستند فرهنگ ایثار و شهادت را به عنوان یک میراث غنی و ارزشمند برای آیندگان حفظ کنند.
وي درپايان گفت:هدف از ديدار والدین شهدا ،علاوه بر تجدید میثاق با آرمان های والای شهدای گرانقدر، قدردان ایثار و فداکاری مادران و همسران آنان باشیم که سرمایه های معنوی انقلاب و نظام محسوب می شود.
گفتني است عصر روز دو شنبه 20 خرداد 98 ديدار از والدین شهيد بهروز باقی زاده با حضور استاندار مرکزی ،مدیر کل بنیاد و رئیس شهرستان اراک انجام شد .
شهيد بهروز باقی زاده متولد 26 خرداد 1346 ودر تاریخ هفتم اسفند 1362 در جزیره مجنون به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه