شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66224
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _22:05:20
والدین معظم شهدا همواره باوجود و حضور خود درس ایثار و ازخودگذشتگی به جامعه می‌دهند

مغیثی امام جمعه نهاوند دردیدار با خانواده های معظم شهدا ی نهاوند گفت:جانفشانی شهدا و رشادت جانبازان در تاریخ ماندگار خواهد بود.

 

تا شهدا:در روز دوشنبه 20خرداد 98 با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران فرهنگی نهاوند(شهیدان رضا احمدوند و محمد حسین خزایی ،شهیدحسن نصرتی) با حضور خدارحمی ریاست و دیگر مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران ،  مغیثی امام جمعه  ، بهرامنیا نماینده  مجلس ، غلامی  مدیر آموزش و پرورش و  سایر  مسئولین   این شهرستان   دیدار و دلجویی صورت پذیرفت.
مغیثی امام جمعه نهاوند در این دیدارها با آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای  والدین معظم شهداگفت: والدین معظم شهدا همواره باوجود و حضور خود درس ایثار و ازخودگذشتگی به جامعه می‌دهند.
امام جمعه نهاوند  با تأکید بر اینکه جانبازان سمبل ایثارگری و سند ناطق دوران دفاع مقدس هستند، گفت:  خون شهدا و رشادت جانبازان در تاریخ ماندگار خواهد بود.
در پایان خدارحمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاوند گفت: والدین معظم شهدا با تربیت بهترین جوانان ایران و اهدای عزیزترین سرمایه خود به اسلام و انقلاب چنان کار عظیمی کردند که شایسته بالاترین و بهترین تقدیرها هستند و امروز خدمت به خانواده شهدا افتخاری است که نصیب ما شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه