شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66216
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _21:43:49
پدر شهید نبوی چاشمی راهی سفر آخرت شد

پدر شهید میر قربان نبوی چاشمی دعوت معبودش را لبیک گفت و به سرای باقی شتافت.

 

تا شهدا: جانباز دوران دفاع مقدس حاج سید محمد نبوی چاشمی، پدر والامقام شهید میر قربان نبوی چاشمی روز یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ دعوت حضرت حق را لبیک گفت و به دیدار فرزند شهیدش نائل شد. پیکر پاک آن زنده‌یاد همان روز ساعت ۱۷ از مقابل منزل ایشان واقع در شهرک ولی‌عصر شهمیرزاد به‌سوی آرامگاه ابدی‌اش در گلزار شهدای روستای چاشم تشییع و به خاک سپرده شد. مراسم یادبودی همان روز پس از نماز مغرب و عشا در حسینیه اعظم روستای چاشم برگزار شد. مراسم سوم  روز سه  شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ از ساعت هفده تا هجده و سی  در مسجد ولی‌عصر ( عج ) شهمیرزاد برگزار می‌شود. مراسم هفتم  روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ از ساعت ۱۱ تا ۱۴ در حسینیه اعظم روستای چاشم برگزار می‌شود.
جانباز سید محمد نبوی چاشمی در سال 63 در شرق دجله طی عملیات بدر بر اثر اصابت ترکش به پای راست به افتخار جانبازی نائل آمد و شهید والامقام سید قربان نبوی چاشمی ، متولد سال 1351 در سال 66 در عملیات بیت المقدس 3 در منطقه گوجار بر اثر اصابت ترکش به سر به درجه رفیع شهادت نائل شد . 

ابزار هدایت به بالای صفحه