شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66215
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _21:37:31
برگزاری یادواره شهدای دیباج

یادواره شهدای شهر دیباج با حضور حجت الاسلام والمسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برگزار شد

 

تا شهدا: حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی در بیست و چهارمین یادواره شهدای شهر دیباج، با اشاره به حضور قدرتمند نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین‌الملل اظهار کرد: روحیه شهادت‌طلبی و جهادی ملت سبب اقتدار و پایداری این سرزمین شده است.
وی خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر وسیله ای برای تمایز اسلام ناب محمدی با اسلام آمریکایی است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر توسعه و گسترش این فرهنگ در جامعه تاکید کرد و خواستار توجه بیش از پیش به این دو فریضه الهی شد. 
وی با اشاره به حضور قدرتمند جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین الملل، گفت: روحیه شهادت طلبی و جهادی ملت سبب اقتدار و پایداری این سرزمین شده است . 
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، مدیریت جهادی و انقلابی را عامل اصلی پیشرفت و توسعه در کشور دانست و گفت: برای رسیدن به اهداف آرمانی باید تلاش مضاعف و جهادی داشته باشیم . 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه هر شهید در این عصر به عنوان یک معلم در بین جوانان نقش آفرینی می کند گفت: برای عزت و آزادی و حرکت در مسیر ولایت باید این روحیه را حفظ و گسترش دهیم. 

ابزار هدایت به بالای صفحه