شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66213
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _21:29:27
تشرف برگزيدگان قرآني شاهد تربت حيدريه به حرم مطهر رضوي

برگزيدگان محافل انس با قرآن شاهدو ایثارگر شهرستان تربت حيدريه به بارگاه ملكوتي حضرت امام رضا(ع) مشرف شدند.

 

تا شهدا: محفل انس با قرآن با حضور ۱۴۰ نفر از همسران و دختران شاهد و ایثارگر شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.
در این محفل که با حضور همسران و دختران شاهد و ایثارگر شهرستان تربت حیدریه برگزار شد ۹۰ نفر از فعالان قرآنی این شهرستان به اردوی محبین الرضا (ع) به منظور تشویق و زیارت بارگاه منور حضرت رضا (ع) اعزام شدند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تربت حیدریه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروزه همه ما باید یاد خدا و کتاب خدا که همان قرآن است را سرلوحه کار و تلاشمان در زندگی قرار دهیم، چرا که قرآن سرچشمه همه خوبیها است و ما بندگان خاکی باید راه قرآن و راه شهدا که همان راه قرآن و انبیاست را ادامه دهيم.
محمد حسینعلی زاده افزود: اردوی محبین الرضا(ع) به منظور تشویق و ایجاد انگیزه بیشتر در بین خانواده های شهدا و ایثارگران و دختران و همسران شاهد و ایثارگر برگزار شد و از بین همسران و دختران شاهدی که در محافل انس با قرآن فعالیت و حضور بیشتری در این محفل معنوی داشته اند و در موضوعات حفظ، ترتیل، روانخوانی و روخوانی فعالیت داشته اند ۹۰ نفر به اردوی محبین الرضا (ع) به منظور زیارت بارگاه منور آن امام همام و دیدار با خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی اعزام شدند. 
گفتني است شهرستان تربت حیدریه ۶۷۱ شهید، ۱۶۶۷ جانباز و ۱۴۲ آزاده سرافراز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه