شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66209
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _21:14:25
شهدا سرمشق و الگو برای تمام نسل‌ها هستند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیلم گفت: شهدا سرمشق و الگو برای تمام نسل‌ها هستند.

 

تا شهدا: ابوالقاسم تربیت در دیدار با مادر گران‌قدر شهدای والامقام «مرتضی و مبارک زورقی» بابیان این‌که در حال حاضر جامعه ما به خانواده‌های شهدا به‌عنوان بهترین الگو و سرمشق نگاه می‌کنند، افزود: شهدا و ایثارگران با اهدای جان و مال خود بیشترین خدمت را به‌نظام و انقلاب اسلامی ارائه کردند و جزو ارزشمندترین ذخایر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی تصریح کرد: شهدا حامیان انقلاب اسلامی هستند که شجاعت، شهامت و رشادت را در سایه تدبیر و هدایت‌های امام خمینی (ره) به کار گرفته و تا پای جان برای تحقق و استقرار حکومت اسلامی ایستادند.
رئیس بنیاد دیلم ادامه داد: شهادت یکی از راه‌های رسیدن به رضایت الهی و بهشت جاویدان خداوند متعال است. امروز کشور ما به برکت وجود خانواده‌های معظم شهدا که مصداق واقعی اتحاد هستند، باافتخار و سربلندی در همه چالش‌ها و در مقابل همه تهدیدات دشمن محکم ایستاده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه