شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66208
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _21:12:48
دیدار با خانواده شهداء و ایثارگران مایه دلگرمی مسئولین است

رئیس بنیاد ایوان اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، روحیه‌بخش و برای مسئولین مایه دلگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.

 

تا شهدا: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان روز دوشنبه 20 خردادماه، همراه با عبدالعلی چراغچی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ایوان، محمد رضا صادقی معاون سیاسی امنیتی فرماندار ایوان، علی محمودی رئیس محیط زیست شهرستان ایوان در دیدار با خانواده معظم شهید «تقی کوهی»، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، با آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی، تجدید میثاق کردند.
ستار رستمی در این دیدار با اشاره به مقام والای شهیدان، گفت: ایثار جان، در راه عقاید و دفاع از میهن، یک افتخار بزرگ است و نصیب هرکسی نمی‌شود.
وی افزود: شهیدان، رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره در یاد و خاطره ملت ایران خواهند ماند.
رستمی تصریح کرد: تلاش همه ما در جهت خدمت به خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان، وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن می‌باشد.
رئیس بنیاد ایوان در ادامه با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به‌ ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، روحیه‌بخش و برای مسئولین مایه دلگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
لازم به ذکر است شهید والامقام تقی کوهی، در سال 1359 در منطقه سارات سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه