شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 66206
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1398 _21:07:41
تكلیف شهدا یاری دین خداوند بود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تكلیف شهدا یاری دین خداوند بود و امروز وظیفه ما این است كه هرچه داریم درراه انقلاب و ارزش‌های اسلامی فدا کنیم.

 

تا شهدا: ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا بعدازظهر دیروز 19 خردادماه باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس با حضور در منزل پدر گرامی شهیدان والامقام حسین و علی شهربابکی و همسر گرامی شهید والامقام مسلم ملائی با آنان دیدار و به گفتگو پرداختند.
ابراهیم طاهرنژاد در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: شهدا مظهر راه حق و صحیح هستند و به‌وسیله توسل به آن‌ها می‌توانیم به اوج رسیده و باید بدانیم که گرامیداشت یاد و خاطر آنان کمتر از شهادت نیست.
وی افزود: جوانان باید بدانند می‌توانند همانند شهدا از آرمان‌های شهدا دفاع کرده و اجازه نگاه چپ دشمن به انقلاب اسلامی را ندهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: تكلیف شهدا یاری دین خداوند بود و امروز وظیفه ما این است كه هرچه داریم درراه انقلاب و ارزش‌های اسلامی فدا کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه